Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      ambasady

ambasady

(4 wyniki)
    • Witam, Czy ktokolwiek może wie, jak wygląda procedura ubiegania się o pracę w ambasadach polskich? Obecnie pracuję w ministerstwie, jednak chciałabym zacząć pracę za granicą. Słyszałam, że jest możliwość wzięcia urlopu bezpłatnego i wyjechania na placówkę. Czy ktoś wie cośna ten temat? Wyczytałam tez na stronie MSZ o aplikacji dyplomatyczno-konsularnej? Czy to jedyna opcja wyjazdu?
    • koncze w tym roku stosunki międzynarodowe na UW oraz mam skonczone drugie studia -anglistyka.Chciałabym pracować w ambasadzie.Gdzie znajdować jakies informacje na temat wolnych stanowisk?czekać az ukażą sie w prasie?
    • Czy ktos z forumowiczow pracuje, pracowal lub ma znajomych pracujacych w jakiejs ambasadzie w Warszawie? Zupelnie niejasny jest dla mnie system placenia pensji. Mowia mi, ze oni placa ZUS, a podatek musze sobie odrowadzic sama, bo ambasada nie placi podatkow. Moze ktos chce mnie w cos wrobic? Jak ja ten podatek mam odprowadzic. DLa nich pensja netto to kwota brutto po odjeciu zusu, dla mnie po odjeciu zusu i podatku, czy ktos w zwiazku z tym robi mnie na szaro? Dziekuje za porad...
    • Wstępnie na m-c dobre wynagrodzenie od zaraz (w poniedziałek do pracy), żwawa osoba z biegłym francuskim - to najważniejsze. Piszę ogłoszenie w imieniu znajomej. Proszę o wysłanie krótkiego CV na adres: poniatowska-bylina@nospam.wp.pl ew. tel.: +48 22 5311824, 5311825 Strona instytucji: www.bruksela-polska.pl - tam też są kontakty Ambasada Królestwa Belgii w Warszawie 00-095 Warszawa Plac Bankowy 2 piętro 21 pok. 23 Pozdrawiam marek@nospam.wesolowski.eu.org P.S "nospam" wyc...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się