Forum   aplikantów

aplikantów

(6 wyników)
  • We wrześniu wysłałam cv i lm do 5 banków wczoraj odpisali (jestem w szoku jakie tempo). Zostałam zaproszona na rozmowę do pko, miła pani powiedziała że chodzi o pracę w oddziale na stanowisko Aplikant Bankowy. Byłam juz na dwóch rozmowach w bankach i rezygnowałam, jak dowiadywałam sie że chodzi o bycie akwizytorem-sprzedawcą. Doradźcie czy jechać na rozmowę - sęk w tym że to ponad 80km w jedną strone, nie chcę stracić pieniędzy na dojazd, obiad, itp. Gdyby to było w moim mieści...
  • A kiedy Prokuratura zaprzestanie wykorzystywać aplikantów i wreszcie zacznie im płacić? Czy jesteśmy w średniowieczu żeby aplikant był darmowym wyrobnikiem?
  • Napiszcie ile na początek zarabiacie/ zarabialiście w kancelarii lub dziale prawnym? Pozdrawiam :)
  • Działam w branzy prawnej w Warszawie, jestem aplikantem i obecnie na cały etat zarobiłbym około 2500 zł brutto( czyli jakieś 1800 na rączkę)- tyle że nie wyrabiam całego etatu, po części sępie wciąz od rodziców Czesto jak mówie znajomym ile zarabiam( nie mam z tym problemu) to albo spotyka mnie uśmieszek politowania, ew. zdziwienie że z moimi kwalifikacjami, latami nauki i zapałem do roboty( tego akurat mam dużo, lubię czuc że pracuje) zarabiam tak marnie..... To jak to jest - niby średnia...
  • Należę do tych, którzy mimo niemal super zdanego egzaminu nie dostąpili zaszczytu otrzymania etatu asesorskiego. Przyznaję, że nieźle mnie to frustruje, bo czasu coraz mniej (minął już rok) aby mozna jeszcze spróbować. Czy są jeszcze tacy jak ja, czy to tylko ja jestem takim frajerem, że nie potrafię sobie tego załatwić.
  • witajcie mam pytanko : jakie wynagrodzenie dla aplikanta na biegłego rewidenta ? dziękuje za odpowiedzi , pozdrawiam ciezko pracujących .
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się