Forum   bitwa na głosy

bitwa na głosy

(5 wyników)
  • wczoraj obejrzałam pierwszy raz ten program chociaż nie w całości. Czy naprawdę znawcą emisji głosu jest Kasia zielinska i wojtek jagielski? Uslyszalam od nich "to było nad dźwiękiem" itd czy ktoś rozumie dobór jury do tego programu ?
  • Po pierwsze Z. Zamachowski nie pasuje zupełnie do programu Bitwa na głosy i nie zna się na muzyce, a po drugie nie wiem komu, ale stara się przypodobać. Może małolatom? Program ten jest realizowany przez publiczną TVP 2 opłacaną m.in. z naszego abonamentu. Jakim prawem więc szanowny pan Zamachowski używa takich słów jak: szacun i wykon? To jest obrzydliwe, że można bezkarnie niszczyć tak piękny polski język i jeszcze brać za to pieniądze. patriotka
  • zamiast gry w planowym spektaklu Tango w Teatrze Narodowym. Czegoś takiego chyba jeszcze nie było. Jan Englert przybyłej zapewne w komplecie, bo o bilety trudno, publiczności oświadczył, że spektakl się nie odbędzie, bo aktorka wybrała występ w telewizyjnym szoł. Kiedyś Krystyna Janda powiedziała, że "aktor nie gra w zaplanowanym spektaklu tylko kiedy umarł", teraz również wtedy, kiedy otrzyma intratny stołek jurora w tivi. Nie wiadomo śmiać się czy płakać.
  • nie wiem czy był już taki wątek czy może podobny, ale jak jeszcze raz usłyszę, a niestety na pewno tak będzie, zwiastun tego, zapewne DURNEGO!!! programu, z kretyńską gębą wiśni na końcu to chyba naprawdą zwrócę dzisiejszy obiad... sorry, ale ileż można!!! I jak znam życie, ilość zwiastunów / reklam jest odwrotnie proporcjonalna do jakości programu, patrz serial "Rodzinka.pl" ledwie wytrzymałam do końca 1 odc. Oczywiście jest to moje zdanie uff, musiałam wylać ten żal :)
  • Jest Pani mądrą myślącą kobietą z wielkim serduchem.:) Ten gest uczynił z Pani największą gwiazdę tego programu, bo to coś więcej niż cięte riposty dzięki którym rośnie oglądalność. Mimo, że te pieniądze do mnie nie trafią to tak się wzruszyłam, że musiałam to napisać. Dziękuję. Kocham Panią.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?