biust

(9 wyników)
  • przetestowałam już kilka rodzaji tabletek : cilest, cerazette, yasmin, harmonet i inne i jestem załamana, po każdych tabletkach rośnie mi bardzo biust. Jestem dość drobnej budowy i ten biust aż nie pasuje do mojej sylwetki. Może któraś z Was miała podobny problem i udało się go rozwiązać. Bardzo proszę dajcie znać.
  • Zaczęłam brać tabletki i jak na razie jedynym efektem ubocznym jest powiekszający się biust. Jestem niska, szczupła i już moje naturalne C było lekkim koszmarem, a teraz cały czas rośnie :/// Wiedziałam, że może się powiększać, no ale z rozmiarem prawie D wyglądam i czuję się koszmarnie!! :( Czy jeśli odstawiłabym pigułki, wróciłby po jakimś czasie do poprzedniej wielkości?
  • czy podczas zażywania logestu urósł wam biust?jeśli tak to po ilu cyklach?
  • Bardzo mnie to pytanie nurtuje,ponieważ zażywam te tabletki a bardzo chciałabym aby ten biust mi się powiększył,z tego względu że mam 17 lat i biust w rozmiarze 75a co jest moim kompleksem..Wiem że biust nie jest najwaznijeszy ale chciałabym wiedziec czy Wasz organizm zareagował na te tabletki taką zmianą..Jeśli tak to w którym cyklu?Z gry dziękuję za odpowiedź.. Pozdrawiam wszystki Forumowiczki..
  • Dziewczyny, zwiekszyl sie Wam biust po Harmonecie? Ja dopiero zaczelam brac i mam nadzieje ze sie zwiekszy, bo mam raczej maly... a jak bylo u Was?po jakim czasie stosowania zauwazylyscie powiekszenie sie piersi???podzielcie sie refleksjami.. pozrawiam:)
  • Cześć, Moja kuzynka słyszała o jakis antykach po ,których powiększył się jakiejś babeczce biust. Czy znacie takie, które mają taki"skutek uboczny" ?
  • Od dluzszego czasu, nie wiem dokladnie ile, jakies kilkanascie miesiecy, zazywam tabletki Diane-35. Miałam dosc ciezka i uciazliwa forme tradziku na twarzy i co nieco rowniez na plecach i tak zaczela sie moja przygoda z Diane. Juz dawno buzia jest bez skazy, plecki jak u niemowlaka, ale Diane-35 od dluzszego czasu sluzy mi tez jako antykoncpecja. Skutkiem ubocznym jest jednak fakt, ze biust podskoczyl mi o 1 rozmiar, z B na C i dlatego chcialabym dac sobie spokoj z tymi tabletka...
  • powiększa się biust? Ja u siebie nic takiego niezauważyła i wybaluszyłam oczy na to stwierdzenie A jak u was
  • czy rzeczywiscie powieksza biust?czy stosuje sie ja tak jak inne tabl.antykoncepcyjne (1tabl.pierszego dnia miesiaczki,7 dniowa przerwa itp.?) ile kosztuje?No i najwazniejsze,czy ma dzialanie antykoncepcyjne tak skuteczne jak inne tabletki?Z góry DZIEKI. Nie ukrywam ze najbardziej zalezy mi na powiekszeniu choc tycke cycuszkow:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się