biust

(3 wyniki)
  • Witam :) Nareszcie odstawiłam małego ssaka od piersi i w niedzielę wystartowałam. Dziś 3 dzień DC i już mam 3,40 kg do tyłu. Super uczucie widzieć takie postępy. Zdaję sobie sprawę, że do tego wyniku przyłożyła się utrata wody i zanikanie pokarmu, ale na starcie, kiedy trzeba się przyzwyczaić do "niejedzenia" - taki wynik dodaje skrzydeł. To moje 4 czy 5 podejście do DC i widzę ciekawą rzecz- zawsze męczyłam się z głodem przez 3-4 dni, teraz już pierwszego dnia zapomniałam o napoju na kola...
  • I to przez co? przez wage jakoś nie chce ze mną współpracować - waga 94,8, czemu tak mało? Zaczynam myśleć że to wszystko bez sensu. Ale przecież się nie poddam bo już końcówka. Tylko boje się,że rzuce się na jedzenie jak głupia. Co mam najpierw wprowadzić. Po poprzedniej zjadłam ogórka z jogurtem i chorowałam 2 dni. Lalunka a ty - co najpierw, co najlepsze- już wiem że zrobie tak jak ty 2 dc + coś tam. No właśnie - co?
  • W końcu się zdecydowałam i zaczynam. Na śniadanie cappucinko, na obiad jarzynowa... na razie nie jest źle i w miarę mi smakuje. Przygotowałam się do diety bardzo starannie w ... drogerii. Kupiłam balsam ujędrniający, krem na biust i tusz do rzęs (pogrubiający). Liczę na to że w przyszłym miesiącu będę chuda, jędrna i jedynie rzęsy będą ogromniaste i utyte ;). trzymajcie za mnie kciuki!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się