Forum   bracia i siostry

bracia i siostry

(13 wyniki)
 • W nawiązaniu do postu o Alinie i Balladynie... Uderzyło mnie, że chociaż w Jeżycjadzie jest pełno braci i sióstr, to chyba tylko dzieci Gabrieli są jedynym przykładem rodzeństwa, które się nie lubi, nie ma ze sobą kontaktu, nie ma ze sobą nic wspólnego, nie wspiera się nawzajem. Nawet potworni Lisieccy idą przez życie razem. Nawet egocentryczna Julia kupuje piętnastoletniej Cesi jej własny tusz, zwraca rodzinie uwagę, że dziewczynkę trzeba ubierać, daje jej przemyślane prezenty. Nawet p...
 • obiecałam sobie - nie przeklinać, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć do q... nędzy, gdzie podział się dzisiejszy odcinek ww serialu????????????????????? z całym szacunkuem dla wielbicieli "4400", niech sobie leci, nawet w poniedziałki o 22.00, ale może by ktoś wcześniej poinformował, dlaczego "Braci i sióstr" ma nie być" !!!!!!!!!
 • mój prywatny ranking seriali: 1. Gotowe na wszystko 2. Licencja na wychowanie (mam nadzieję ze bedzie drugi sezon) 3. Bracia i siostry 4. Usta usta a jakie są wasze typy ?
 • Najnowsze sezony tych seriali na FOXlife. [b]Gotowe na wszystko[/b] startują już jutro 14 lutego o 20:05 i pokazane będą dwa pierwsze odcinki szóstego sezonu. [b]Bracia i siostry 4[/b] od zeszłego wtorku o 21:00 również po dwa odcinki. Powtórka pierwszego odcinka BiS jeszcze dziś o 15:30.
 • Teraz to juz sie wkurzylam na maksa - po zmianie Bracia i siostry mieli byc nadawani w piatki o 15.10. W programie na stronie TVP i w teletygodniu w piatek 22 - o tej godzinie jest inny program!. Godzina 15.10 byla beznadziejna, ale chociaz moglam nastawic magnetowid - a teraz co?
 • Wie ktoś może co się dzieje z tym serialem na TVP? Najpierw poniedziałek, potem czwartki przeplatene z piatkami i skokami narciarskimi...a teraz chyba na dobre zniknął...a może ja czegoś nie wiem? Please, rozjaśnijcie mi trochę, bo wkurzają mnie na maxa.
 • ... mnie nieszczęsnej, próbującej od dłuższego czasu nabyć "Amarcord" w polskiej wersji językowej. Potrzebny mi na prezent, a czasu już niewiele... Jak ktoś wie gdzie, co i jak, to proszę o informację!
 • Dzisiaj na tvp1 pierwszy odcinek, polecam! Ciekawe czy u nas serial sie "przyjmie".
 • Serial emitowany jest teraz także w piątki. Najbliższe emisje wg Świata Seriali: 04.04 (piatek) 10.04 (czwartek) 11.04 (piatek) 17.04 (czwartek) Godz. 15:10. Świat Seriali zaznacza jednak, że pora emisji serialu może ulec zmianie! W programie TVP dla prasy wyglda to inaczej: 03.04 (czwartek) odc.10 godz. 15:10 04.04 (piatek) odc. 11 godz. 15:10 10.04 (czwartek) odc. 12 godz. 22:30!!!! 24.04 (czwartek) odc. ? godz. 15:10 25.04 (piątek) odc 18! (???) godz. 15:10 Cieka...
 • puk z wami bracia i siostry, i niech was kratka boska broni. wielkie repulsje wzbudza wam w trzewiach ojciec drygentol i pijanista rubik? Jednakże lepiej mieć powieść dicka w nazwisku niźli dicka powieściopisarza książyka w tyłku, co dowieść się starać będę i obronę piotrową tu przedstawię. Ponieważ ta protekcyjna oracja zostanie przeprowadzona w oparciu i oparach metody paranoiczno-krytycznej mise en scene zostanie powzięte też odpowiednie. --------------------------------------...
 • wie ktoś może? Jest jakiś film, a w gazeciejest serial - 2 kolejne odcinki. Aga
 • Ma ktos moze plyte "Brat 2 - za kadrom" i sciezke z filmu "Siostry"? Ewentualnie sam spis tresci utworow z tego drugiego filmu, bo jego strona sisters.film.ru padla.
 • Niezapomniany utowrek z ilustracjami Sznacera, o tym, ajk Amerykanie zrzucali staonkę z samolotów. Fragment:;) "Wyjdą znów szkodniki znane / niszczyć pola ziemniaczane, a i wróg jest zawsze gotów / zrzucać stonki z samolotów" Czy ktoś to ma? I skan mógłby zrobić?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się