Forum Kultura Telewizja, kino, seriale Seriale
ZMIEŃ
      bracia i siostry

bracia i siostry

(8 wyników)
    • obiecałam sobie - nie przeklinać, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć do q... nędzy, gdzie podział się dzisiejszy odcinek ww serialu????????????????????? z całym szacunkuem dla wielbicieli "4400", niech sobie leci, nawet w poniedziałki o 22.00, ale może by ktoś wcześniej poinformował, dlaczego "Braci i sióstr" ma nie być" !!!!!!!!!
    • mój prywatny ranking seriali: 1. Gotowe na wszystko 2. Licencja na wychowanie (mam nadzieję ze bedzie drugi sezon) 3. Bracia i siostry 4. Usta usta a jakie są wasze typy ?
    • Najnowsze sezony tych seriali na FOXlife. [b]Gotowe na wszystko[/b] startują już jutro 14 lutego o 20:05 i pokazane będą dwa pierwsze odcinki szóstego sezonu. [b]Bracia i siostry 4[/b] od zeszłego wtorku o 21:00 również po dwa odcinki. Powtórka pierwszego odcinka BiS jeszcze dziś o 15:30.
    • Teraz to juz sie wkurzylam na maksa - po zmianie Bracia i siostry mieli byc nadawani w piatki o 15.10. W programie na stronie TVP i w teletygodniu w piatek 22 - o tej godzinie jest inny program!. Godzina 15.10 byla beznadziejna, ale chociaz moglam nastawic magnetowid - a teraz co?
    • Wie ktoś może co się dzieje z tym serialem na TVP? Najpierw poniedziałek, potem czwartki przeplatene z piatkami i skokami narciarskimi...a teraz chyba na dobre zniknął...a może ja czegoś nie wiem? Please, rozjaśnijcie mi trochę, bo wkurzają mnie na maxa.
    • Dzisiaj na tvp1 pierwszy odcinek, polecam! Ciekawe czy u nas serial sie "przyjmie".
    • Serial emitowany jest teraz także w piątki. Najbliższe emisje wg Świata Seriali: 04.04 (piatek) 10.04 (czwartek) 11.04 (piatek) 17.04 (czwartek) Godz. 15:10. Świat Seriali zaznacza jednak, że pora emisji serialu może ulec zmianie! W programie TVP dla prasy wyglda to inaczej: 03.04 (czwartek) odc.10 godz. 15:10 04.04 (piatek) odc. 11 godz. 15:10 10.04 (czwartek) odc. 12 godz. 22:30!!!! 24.04 (czwartek) odc. ? godz. 15:10 25.04 (piątek) odc 18! (???) godz. 15:10 Cieka...
    • wie ktoś może? Jest jakiś film, a w gazeciejest serial - 2 kolejne odcinki. Aga

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się