-
zobojętnienie może być wynikiem nieleczonej depresji? niewydaje mi sie zebym
teraz była w depresji tzn nieleze w łożku,niemam juz tak często myśli
samobójczych ale jestem totalnie obojętna długi nic to, strace prace nic to
wszystko mi bimba niemam siły walczyć. A kiedyś byłam energiczna,kreatywna,
pełna pasji Potem pojawiły sie w moim zyciu problemy choroby śmierci długi do
spłacenia chyba deprecha. Wiedziałam ze musze wstać ubrać sie zmuszałam sie
dobrze ze wieczorem niemiałam si...
-
.....kto z Was tak ma i jaką ma radę na pozbycie się tych objawów.
-
Czuje sie tak juz od 10tego roku zycia. Wszystko w porzadku fizycznie, to
lekarze wtedy mi mowia ze to psychiczne, ze mam depresje. No i probuja
tabletki: cala ich game, by znalezc te wlasciwe. Ale wyglada na to ze
tabletki mi zabieraja energie jeszcze bardziej.
Moge zniesc wszystko: brak partnera, czy pracy odpowiedniej czy finansowa
biede; ale chociaz chcialabym miec normalna energie, zeby jakos przejsc
przez zycie. Czy to jest az takie duze wymaganie??? Los (Bog?) jest taki...
-
zazywam 225 mg anafranilu od 3 miesiecy, bardzo pomaga mi na natrectwa, ale
coraz bardziej dokucza mi potworne osłabienie i senność.
Rano nie moge wstac, w pracy nie moge się skupić, jestem wciąż przmęczony.
Przed zazywaniem anafranilu czułem się bardziej silny, aktywny, chociaż też
miewałem stany przemęczenia i braku aktywności.
Jak to zmienić?
czy wycofać się z anafranilu, czy może powinienem do niego brac jakiś
neuroleptyk (solian, sulpiryd)??
co robić?
-
Chyba już nie mam depresji, ale parę problemów pozostało:
1) nadwaga - wzrost 166, waga 67 kg,
2) popołudniowy brak energii,
3) nikotynizm,
4) niewiara, że te trywialne problemy mogę szybko rozwiązać.
-
Ja jakos nie jestem przekonana, bo przeciez depresja moze byc chemiczna?
Ja osobiscie po depresji czuje sie gorzej, taka beznadzieja, brak energii,
nie chce mi sie zyc. Przeciwienstwo tego co obiecuja zwolennicy depresji.
-
czesc
Dzieki za odzew !
Nowy watek - mam problemy z odpowiedzia w poprzednim - cos nie tak z
przegladarka;)
Biore ponad 2 miesiace imipramine. Mam depresje z wyraznym zachamowaniem
psychoruchowym - brak energii - zero reakcji na leki serotoninergiczne.
Teraz biore imiprzmine 150 mg dziennie od 7 tygodni. Jest troche lepiej, ale
ponoc nie jest to najbezpieczniejszy lek na dluzsza mete.
Napisz w jakich dawkach i jak dlugo zazywasz edronax ?
Pozdrawiam
Tomek
-
od miesiąca birę depralin 20mg i kwetaplex 50mg. Zaczęłam się leczyć, bo
po półrocznym odstawieniu venlectine miałam objawy nawrotu. Po ok 3
tygodniach poczułam zdecydowaną poprawę i energia wróciła. teraz jednak
od kilku dni czuje pogorszenie nastroju i spadki energii, osłabienie kilka
razy w ciągu dnia. na początku myslałam, że to atmosfera żałoby tak na
mnie działa więc od poniedziałku nie oglądam tv. Czuję jednak, ze nie jest
do konca dobrze. Czy to normalne? czy lek jeszcze ...
-
Nie moge spac bo mam mysli czarne.
Czy Yoga moze pomoc na depresje: brak checi do zycia i brak energii?
-
Juz mam dosc. Nonstop od kilku lat biore rozne
antydepresyjne leki ktore nie dzialaja. A wlasciwie
dzialaja ale tylko na poczatku ale po jaklims czasie
ich przyjmowania juz niedzialaja, to dostaje wieksza
dawke i inne dodatkowe. I znow dzialaja przez jakis
czas i koniec. Ostatnio przestaje z premedytacja wogole
je zazywac. Bo i co mi to da skoro nie dzialaja :(
Czy ktos z was mial lub ma takie objawy?
Dodam ze bez nich jestem jak roslinka, brak energii
apatia, calkowita niemoc, ledw...