Forum   brzeżno

brzeżno

(6 wyników)
  • Właśnie byłam na USG połówkowym. Mam łożysko przodujące brzeżnie. Trochę mnie to zmartwiło. Obecnie jestm w 21 tygodniu ciąży. Moje łożysko jest umiejscowione 6 mm od ujścia. Wiem, że może się podnieść. Czy ktoś tak miał? A jak się nie podniesie, to co? Cesarka? Napiszcie coś i pocieszcie!
  • Jestem w 20 tyg moja gin stwierdziła łożysko brzeżnie,czy jest szansa ze sie jeszcze podniesie i bedzie ok?
  • Jestem w 14 tc i od samego początku juz leżalam, plamilam i spedzilam kilka dni w szpitalu. Okazalo sie ze mam łożysko brzeżnie przodujące.Prosze poradźcie ,wesprzyjcie na duchu...
  • Obecnie jestem w 20tc i mam stwierdzone nisko zlokalizowane łożysko,w związku z tym już trzy razy miałam krwawienia, zwłaszcza po wizycie w toalecie,wystarczył niewielki wysiłek i od razu krew,czy któraś z was miała, bądż ma podobnie i jak sobie z tym radzicie.Boję się czy uda mi się szczęśliwie dotrwać do końca ciąży,bardzo proszę o wsparcie.
  • Kochane miała albo ma któraś z Was podobny problem? Jestem w 31 tygodniu ciazy mam przodujace łożysko nie wiadomo czy poród naturalny bedzie wchodził w gre... Rodziła może któraś z was naturalnie mając taką komplikację?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?