Forum Dom Developerzy: Warszawa
ZMIEŃ
      brzeziny

brzeziny

(17 wyników)
    • witam, mam pytanie do mieszkanców osady brzeziny na białołęce, czy mieszkaja tam jakieś małe dzieci? zastanawiam się nad kupieniem tam segmentu ale chciałabym miec pewnośc, że moje dziecko będzie miało mozliwość zabawy z innymi, pozdr
    • Heya Heya Mam zamiar zrobic stronke o II etapie, w ktorym bede mieszkal. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do dzielenia sie uwagami, pomyslami, zdjeciami swoich mieszkanek, smutkami i zalami. Zrobimy na stronce klubik mieszkancow, moze tez kawiarenke. Slijcie to wszystko na adres kerrick@polbox.com Zapraszam i pozdrawiam.
    • Szukam sasiadow z trzeciego etapu osiedla brzeziny :-)))))))))
    • Witam, Prosze wszystkich z ktorymi nawiazalem znajomosc dotyczaca tematu o kontakt. Stracilem zawartosc skrzynki emailowej z adresami i komorke z numerami telefonu. Podaje wiec do siebie: 604 503 704. Ciekaw jestem jak wyglada Wasza sytuacja "po terminie" i jak sobie radzicie. Szczegolnie prosze o kontakt Roberta, Marcina i Anie :) W razie czego podaje rowniez maila: dom2000@gazeta.pl Jesli jest ktos zainteresowany informacjami na temat tej spoldzielni to tez prosze smial...
    • WITAM WSZYSTKICH!!! Mam pytanie jeżeli jest tu ktoś zainteresowany inwestycją wzdłuż rowu, ja jestem zainteresowany mieszkaniem w 3 budynku ale interesują mnie spostrzeżenia innych zainteresowanych zawarciem umowy z Agromanem Czy macie zastrzeżenia do umów wstępnych przedstawionych przez Agromana! Piozdrawiam i proszę o pilną odpowiedź!
    • Szukamy ROBERTA z Oriona 15... :-) ps' pamietacie zabawe w cieplo-zimno...? tak mi sie przypomnialo... pozdrawiam, Fly
    • ciągle szukamy nowych sasiadow z etapu IV osiedla Brzeziny... jestescie????? jak jestescie - to sie odezwijcie.... pozdrawiam rowniez "stara ekipe sasiedzka", ktora tu pewnie zajrzy ;) milego dzionka! Fly
    • po długiej ciszy ponawiam poszukiwanie sąsiadów z osiedla Brzeziny IV planujemy spotkanie już niedługo, więc odzywajcie się.... E,G,M - wiem..wiem... na Was można zawsze liczyć :) miłego! Fly
    • Witam wszystkich "brzezinian" - drodzy sąsiedzi z etapu VI czy są jakieś postępy na placu budowy? Czy mieliście jakieś problemy z przyjęciem zmnian w waszych mieszkankach (wybieram się wkrótce z krótką listą poprawek)? A pozostali sąsiedzi z I,II - jak wam się mieszka...? macie ciepło w domkach? co ws czynszu? drgnęło coś - czy zostało "po staremu" 10 zł/m2??? pozdrawiam, Fly, Orion 17
    • witam, wiecie moze czy na osiedlu beda jakies sklepy, basen czy silownia? slyszalam cos o osiedlowym parku - czy wiadomo wam cos na ten temat? pozdrawiam, Fly ps'wiecie moze jak rozdzielane sa miejsca parkingowe, tzn. najchetniej kazdy z nas chcialby z okna widziec swoje cztery kolka - czy miejsca sa dowolne? strasznie duzo pytan - sorrki... ciekawska jestem...
    • Witajcie Sąsiedzi! Czytam, czytam i czytam te wątki i wszystkie wypowiedzi to Oriony. Cieszę się, ze będę mieć takich superoskich, sympatycznych sąsiadow z bloczków obok, ale czy znajdzie sie rowniez jakis super sąsiad z PEGAZA 8 (IV etap Brzezin)? Ludziska dajcie znac! Izablecia1-mieszkanka PEGAZ8
    • dalej szukamy sassiadow z IV etapu osiedla Brzezin... Karolina z P8 odezwij sie do nas: brzeziny4@yahoogroups.com pozdrowionka, Fly ps' elu_majo :) znowu zajrzalam na chwilke z urlopu, pojutrze znowu wybywam nad wode... :) ciesze sie, ze nasze osiedle ma jasna kolorystyke....tylko gdzie ten smietnik???
    • prawie wszystkie mieszkania sprzedane... zagladaja tu nowi sasiedzi? ujawniajcie sie....sympatyczny piknik sie szykuje... milego, Fly
    • Drodzy sasiedzi - Ci juz i Ci za niedlugo - jakies dobre wiesci ws czynszu? ws wspolnej strony? ws wspolnego adwokata? Jak sie mieszka na Brzezinach? Jestescie zadowoleni z odebranych mieszkan? serdecznie pozdrawiam przyszlych sasiadow z IV-ki... Fly (Orion 17)
    • Szukam osób, które JUZ zainwestowały w "budowę" przy Bekasów na Ursynowie.Jeżeli wiecie co się dzieje z tą inwestycją proszę o informacje. Dziękuję. Oliwka
    • Witam Szukam osób, które czekaja na zwroty wniesionych wkladów z tejze Spóldzielni DOM 2000 Brzeziny na lokalizacj Choszczówka, ew. na innych takze. Pozdrawiam
    • Właśnie straciłem cały szacunek dla tego forum, a zwłaszcza dla "kropki" sprawującej pieczę nad ładem i porządkiem. Skasowany został bardzo wazny wątek na temat spółdzielni dom 2000 brzeziny istotny tym bardziej że właśnie aktywnie sprzedają nową inwestycję i potencjalni zainteresowani stracili możliwość uzyskania niezależnych opinii na temat inwestycji a zwłaszcza sposobu działalności spółdzielni. Likwidowany jest temat bardzo ważny i dokładnie związany z ideą tego forum - wym...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się