Dodaj do ulubionych

BRZEZINY - c.d..

IP: 156.24.231.* 19.03.03, 14:33
Szukamy ROBERTA z Oriona 15... :-)

ps'
pamietacie zabawe w cieplo-zimno...?
tak mi sie przypomnialo...

pozdrawiam,
Fly
Obserwuj wątek
      • Gość: Fly do Grzecha IP: 156.24.231.* 20.03.03, 11:51
        hej...hej...Grzechu...

niezmiernie sie ciesze, ze sie dopisujesz...
        dobrze jest miec sasiada, na ktorego mozna zawsze liczyc ;-)
        wlasnie przyszlam z filizanka kawy do biurka i zajrzalam do gazety..
        krotka chwila dla przyjaciol z podworka i.... do pracy...
        milego dzionka!
        pozdrawiam,
        Fly
        • Gość: Fly do Marzeny IP: 156.24.231.* 20.03.03, 11:56
          czesc..czesc...

Pelforth jak najbardziej jest z mojego oriona, ba! to sasiad zza sciany...
          a moze jest nim kolega, ktory ostatnio do nas dolaczyl "R" ?....
          tak sobie Sherlockuje....

milego i do..
          wracam w papierki...
          Fly
          • Gość: Ela Droga IP: *.edipresse.pl 20.03.03, 15:26
            Bylam dzisiaj, panowie robia droge do 2 etapu a potem beda robic przy trzecim i
            kolo czwartego - z tego wynika, ze jak sie bedziemy wprowadzac to juz bedzie od
            dawna po czym dojsc do osiedla (od strony O15 bo od strony O17 droga bedzie
            poprowadzona dopiero jak zakoncza etap willowy).
            Pozdr.
            E.
            • Gość: Bartek Re: Droga IP: *.at.ibm.com 20.03.03, 17:13
              Moi Mili,

Oficjalnie dołączyłem do grona sąsiadów podpisując 2 dni temu umowę na
              O13/12. :-))
              Byłem ostatnio na budowie kuknąć na stan prac i zrobić trochę zdjęć, sczególnie
              gotowym etapom. Z mojej wizyty płyną 2 wnioski:
              1) coś rzeczywiście się dzieje na budowie, za każdym razem coś w "moim" Orionie
              przybywa, co cieszy :-)
              2) ochrona w etapie I jest wprawdzie mało-sympatyczna i trochę im manier
              brakuje, ale rzeczywiście wydaje się, że pilnują tego terenu. Chodząc po
              Brzezinach I z aparatem fotograficznym i robiąc zdjęcia budynkom, co chwila
              napotykałem patrole. Wreszcie zostałem potraktowany niczymm terorysta i
              wyproszony z "prywatnego terenu" (czytaj: zapewne robię zdjęcia pod plan
              włamania albo podłożenia ładunku wybuchowego). Było to trochę niespójne
              zachowanie, bo przy szlabanie powiedziałem, że przyszedłem pooglądać i mnie
              wpuścili.
              A propos, mam dużo świeżych zdjęć, jeśli sobie ktoś życzy, chętnie podeślę.

Pozdrawiam,

Bartek
    • Gość: Robert Re: BRZEZINY - c.d.. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.03.03, 06:15
      Witam,
      To ja Robert - ktoś mnie szukał?
      Chyba bede sasiadem Eli ale nie wiem czyim jeszcze. Ja mieszkal bede na 2
      pietrze. Juz odebralem plan mieszkania po poprawkach. Pani architekt byla nawet
      mila, ale usilnie chciala mnie przekonac do swoich wizji. No i jednej uleglem i
      nie wiem czy nie bede zalowal.
      Wydaje mi sie ze administrator listy dyskusyjnej mnie nie lubi bo ciagle nie
      chce mnie dopisac do niej. Czekam dalej...
      pozdrawiam
      R.
        • Gość: Ela Re: BRZEZINY - c.d.. IP: *.edipresse.pl 21.03.03, 13:58
          Czesc Robert
          Ja bede po sasiedzku na pierwszym pietrze. W sprawie wizji mieszkania rowniez
          nie dalam sie przekonac pani R. (taka widac jej uroda, ze lubi przekonywac do
          swoich pomyslow).
          W sprawie listy Brzezin - dobijaj sie dalej do admina.
          Pozdr.
          Ela
      • Gość: Fly wiosna! IP: 156.24.231.* 21.03.03, 10:27
        witajcie sasiedzi!

ladnie na dworku, cooo? sloneczko swieci..

BARTKU, jak mozesz przeslij i do mnie fotki z osiedla - dzieki..
        Jesli chodzi o ochrone, to nawet dobrze, ze reaguja..
        Czytaliscie na forum brzezin, ze jacys dziwni spece chodza po mieszkaniach? Wg
        mnie powinni miec jakies indentyfikatory/karteczki od A-mana - ze to wlasciwi
        ludzie.. Lokatorzy wpuszczaja do domu nie wiadomo kogo..hmm..

ROBERT - szukalismy Cie, zebys mogl uczestniczyc w naszej wymianie
        korespondencyjnej dotyczacej IV etapu, no i przede wszystkim, zebysmy wszyscy
        mieli ze soba jakis kontakt, podam Ci moj adres: iga.gajkos@gtech.com ryzyk-
        fizyk tak upubliczniac swoj adres..

ELU - dobra informacja o drodze...szkoda tylko, ze przy moim orionie zrobia ja
        na koncu - bede sie przedzierac z mebelkami miedzy waszymi domkami... wezykiem,
        wezykiem... :-))

milego dnia wszystkim, ide po kawe..
        pozdrawiam,
        Fly

• Gość: Bea Re: wiosna! IP: *.c2000.com.pl 21.03.03, 15:59
          Witam wszystkich w tym pięknym dniu! Żeby tak chociaż było w weekend!
          Ja również w tym tygodniu oficjalnie dołączyłam do grona przyszłych mieszkańców
          IV etapu - orion 14 Jest już wśród nas ktoś z tego domku? Ponieważ blisko
          naszej budowy mieszkamy, często tam bywamy. Fakt, ochrona I etapu trochę gania.
          Ale to dobrze. No i nasze domki rzeczywiście rosną, co, jak już ktoś
          powiedział, cieszy. Trzymajcie się cieplutko. Miłego weekendu wszystkim,
          Beata
            • Gość: Fly na koniec dnia pracy... IP: 156.24.231.* 21.03.03, 17:48
              witam ponownie...

BEA - milo Cie powitac sasiadko... z Twojego Oriona jest Marzena..
              napisz do nas, moj adres jest ze trzy maile powyzej w tym watku, albo napisz na
              adres listy dyskusyjnej brzezin: osiedle_brzeziny@yahoogroups.com
              Powolutku juz sie integrujemy... spotkalismy sie nawet w ubiegla sobote - bylo
              sympatycznie...

BARTEK - dzieki za zdjecia, Ela mi je sforwardowala... nie moge sie tam
              dopatrzec swojej 17stki... ale chyba wezme ze soba aparat, moze w niedziele
              zajrze na budowe...

pozdrawiam Was wszystkich wiosenne i weekendowo...
              do milego!
              Fly/Iga
                • Gość: Fly prowokacja Grzecha... ;-) IP: 156.24.231.* 25.03.03, 10:27
                  Grzechu...hej..hej...
                  mamy nowa sasiadke...rosniemy!..rosniemy!!

milego dnia wszystkim sasiadkom i sasiadom...i "niesasiadom" tez...

Bea - juz do Ciebie pisze...

ps'na stronie agromana jest nowy filmik z IV etapu, ale nijak nie moge sie
                  polapac, ktore to sa orionki... - czy ktos sie orientuje i mnie oswieci?

pa pa..
                  • Gość: Grzechu do Fly IP: 157.25.92.* 25.03.03, 13:56
                    Witaj!
                    Gdzie jaka sąsiadka? Z O13?
                    Nie jestem w temacie....byłem na urlopie i nie wiem o co chodzi?
                    Ale fajne zdjęcia dostałem (chyba od Eli?)... Dzięki
                    Cieszę się ,że rośniemy..
                    Pozdrawiam Sąsiadów
                    • Gość: Fly do Grzecha IP: 156.24.231.* 25.03.03, 16:02
                      Witam, witam!
                      oj, Grzechu...Grzechu... zaraz tam z 13stki....
                      z 14stki sasiadeczka...z 14stki....
                      Zdjecia zrobil Bartek a rozsylala faktycznie Ela...(fajne, nie?)
                      takiemu to dobrze...na urlopie byl...
                      a tu wiosna...

jak tam Wasze uzgodnienia z p. Alicja? wszytko juz na tip-top?
                      widzieliscie? powolutku sie zadaszamy, co niektorzy...
                      a ja juz nasiona kupilam... :))
                      w goracej wodzie kapana...oj, w goracej... poki co w doniczkach sobie posieje...

milego wszystkim...
                      pozdrawiam,
                      Fly

• Gość: Fly INTRUZ IP: 156.24.231.* 26.03.03, 10:00
                        witam sasiadow,

po dzisiejszej lekturze watkow nam tematycznie bliskich stwierdzilam pojawienie
                        sie intruza o adresie IP 217.153.33, ktory rowniez podaje sie za mnie...
                        z cala pewnownoscia to nie ja....
                        co za ludzie...

milego dnia!
                        Fly

• Gość: Ela Re: INTRUZ IP: *.edipresse.pl 26.03.03, 10:24
                          Tez zwrocilam na to uwage. Nikt nie twierdzi, ze A-man to osmy cud swiata ale
                          ten gosc (Intruz jak go trafnie nazwalas) wyraznie ma jakis problem.
                          Pouruchamial tych watkow od groma i nic wlasciwie nie napisal a podszywanie sie
                          pod kogos innego - no coz, bez komentarza.
                          Pozdr.
                          E.
                                • Gość: Michał Re: .... IP: *.inetia.pl 26.03.03, 13:27
                                  Gość portalu: Fly napisał(a):

> dzieki!
                                  >
                                  > ja ciagle nie moge zrozumiec takich ludzi...
                                  >
                                  > ale wiecie co?
                                  > napawde sie ciesze, ze bede miec fajnych sasiadow...!
                                  >
                                  > pozdrawiam Was slonecznie z nad samej Wisly...
                                  > Fly
                                  • Gość: Michał Re: .... IP: *.inetia.pl 26.03.03, 14:56
                                    Gość portalu: Michał napisał(a):

> Gość portalu: Fly napisał(a):
                                    >
                                    > > dzieki!
                                    > >
                                    > > ja ciagle nie moge zrozumiec takich ludzi...
                                    > > ale wiecie co?
                                    > > napawde sie ciesze, ze bede miec fajnych sasiadow...!
                                    Jestescie naprawdę mili, rozpatruję zakup mieszkania na osiedlu BRZEZINY.
                                    Pragnę wiedzieć jak są załatwione sprawy zaległe przez Agromana ,akty
                                    notarialne,zobowiązania zawarte w umowie, usterki,itp.
                                    W Waszych ostatnich postach niestety piszecie tylko o sąsiedzkiej
                                    przyjaźni,bardzo to mi się podoba.
                                    Chcę podjąć trafną decyzję jeśli chodzi o wybór miejsca w którym spędze reszte
                                    mojego żywota, nadmieniam że utopiłem trochę grosza ( szczęście niedużo) na
                                    Rembielińskiej i nie popełnie błędu poraz drugi.
                                    Oczekuję niekąśliwej odpowiedzi na zadane pytania, pozdrawianm

• Gość: Ela Do Michala IP: *.edipresse.pl 27.03.03, 08:58
                                      Pierwszy etap osiedla robiony byl przez innego podwykonawce i faktycznie bylo
                                      tam troche problemow duzych i mlych. Oddano go z opoznieniem i developer
                                      niespecjalnie chcial placic kary umowne. Kolejne etapy sa budowane zgodnie z
                                      harmonogramem a nawet go wyprzedzaja. Znajomy z drugiego etapu odebral swoje M
                                      przed terminem, wykonczenie bylo prawidlowe, metraz sie zgadzal i wszystko
                                      zalatwione bylo jak trzeba. Teraz po dwoch miesiacach od odebrania lokalu
                                      bedzie podpisywal akt notarialny. Inni jego sasiedzi tez nie narzekaja na
                                      jakies razace nieprawidlowosci - przynajmniej ja nic o tym nie slyszalam
                                      (przeszkadza tylko jeszcze niewykonczona droga - jest w trakcie budowy, jak
                                      zakoncza w 2, zrobia ulice przez 3 i 4 etap).
                                      Trzeci niedlugo bedzie zasiedlany, czwarty zgodnie z harmonogramem bedzie
                                      oddawany do uzytku od Grudnia.
                                      Firma buduje za naszym osiedlem etap willowy a za nim ma juz kupione tereny pod
                                      nastepne osiedle.
                                      Ja jestem z 4 etapu - domki rosna w oczach az milo.
                                      Ktorym etapem jestes zainteresowany?
                                      Pozdr.
                                      E.
        • Gość: Robert Re: wiosna! - do Fly IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 23:04
          Fly, Twoj adres nie dziala. Moze sprobuj napisac na moj robert515@wp.pl
          Niestety nie mam zbyt czestego dostepu do internetu. Bylem dzis na budowie i
          widzialem, ze w Orionie 15 sa juz gotowe sciany nosne wszystkich pieter.
          Brakuje dachu ale komin tez jest juz zrobiony. Mieszkanka rosna w oczach. Moze
          bedzie mozna wprowadzic sie wczesniej niz dopiero w grudniu?
          pozdrawiam
          Robert
          • bbkk Re: wiosna! - do Fly 27.03.03, 09:28
            Wasz Intruz znowu się odezwał! Tym razem jako Misia. Może po prostu się
            logujcie i wtedy będzie zupełna pewność że to Wy? Nie każdy patrzy na numerki.
            A przy okazji, aż miło się czyta wasze posty :)
            • Gość: Fly przy porannej kawie... IP: 156.24.231.* 27.03.03, 10:04
              witam sasiadow,

Robert - napisze do Ciebie na podany adres...

osiedle rosnie, a jakze...na stronie agromana pojawila sie nowa fotka..
              milo sie czyta o tym, jak osiedle sie rozrasta...
              oby do wiosny...tej nastepnej...

milego dzionka wszystkim,
              pozdrowionka
              Fly

ps' bbkk - trafna uwaga godna realizacji, ale chyba nie chce byc Fly98 albo
              140...a posty? mili ludzie mile posty...
              /ups...traci narcyzmem....tak mi sie jakos...w tej fajny dzien...no wiecie.../
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka