Forum Dom Budowa i remont
ZMIEŃ
      czajnik

czajnik

(4 wyniki)
    • Będę zmieniał inst. el. w kawalerce. Potrzebuję zasilić następujące urządzenia: 1. płyta ceramiczna 3kW 15A bezp. 16A 2. zmywarka 0,5 kW 3A 2. mikrofala 1kW 5A 2. czajnik 2kW 10A 2. lodówka 0,1kW 0,5A bezp. 16A 3. pralko-suszarka 2kW 10A 3. kontakt w łazience 1kW 5A bezp. 16A 4. światło 0,5kW bezp. 6A 5. kontakty ogólne bezp. 10A 6. klima/piecyk 2-3kW? 10A-15A? bezp. 16A Numery oznaczają oddzielne obwody. Dobrze to jest? Na zewnątrz mam ZDAJE MI SIĘ miejsce na bezpi...
    • tyle mi zaproponowali i wpsiali w elektryce czy t o wystarczająco ? a ilośc pobieranej mocy rocznie mam 2000kWh czy to tez wystraczy?czy powinienm cos zmienic prosze o pomoc
    • Mam dylemat z umieszczeniem gniazdek pod szafkami kuchennymi nad blatem roboczym (84 cm nad podłogą). Pierwsze gniazdko do włączania lodówki. Czy jako włączone raz na zawsze można ukryć np. w stojącej obok szafce? Czy musi być nad blatem, podobnie jak to drugie (podwójne) do czajnika i miksera itp? Jak najwygodniej go umieścić? Nad samym blatem, w połowie odległości szafki stojącej i wiszącej, czy pod samą wiszącą? Muszę już wypuścić kable, bo zaczynam kafelkować płytkami 10 X 10 ...
    • W mieszkaniu ktore wynajmowalem czesto zdarzalo sie tak ze przy "podlaczonym do jednego korka w intslacji elektrycznej" komputerze, lodowce i gotujacym sie czajniku wyskakiwal korek, bardzo czesto zdarzalo sie ze wystarczyla np. sama lodowka i "gotujacy sie" czajnik. Powiedzcie mi co moze byc tego przyczyna ze korki wyskakuja? Czy mozliwe jest to ze tylko gniazdko do ktorego jest podlaczona lodowka i czajnik jest uszkodzone czy moze byc to wina instalacji? Niedlugo przeprowadzamn sie do noweg...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się