Forum Dom Kuchnie i łazienki
ZMIEŃ
      czajnik

czajnik

(10 wyników)
    • Poszukuję czajnika Philips Metal Cube HD 4602 w kolorze białym. Czy widzieliście taki gdzieś w Warszawie?
    • Witam Po lekturze interesującej wymiany zdań na forum Muratora nt. plusów i minusów kuchni otwartej postanowiłam zainwestować w cichy sprzęt AGD. Lodówkę i okap już wybrałam ale chciałam poradzić się w kwestii cichego czajnika bezprzewodowego – czy prawdą jest jakoby czajniki z wbudowaną / ukrytą grzałką są głośniejsze od tych zwykłych ? Jakich czajników powinnam absolutnie unikać (w kwestii wydawania zbyt głośnych dźwięków oczywiście ;-)) a jakie możecie mi polecić ? A ...
    • witam, mam czajnik, taki srebrny ale nie ma on płaściusieńkiego dna. No jest płaski, ale na obrzeżu ma jakby taki rowek... kupiłam płytę ceramiczną ale czytałam gdzieś że do takowej można uzywać tylko czajników z płaskim dnem. mnie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat czy ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć?
    • Proszę o radę - teraz mam czajnik Zelmera, ale jest tak głośny, ze nie słychac własnych myśli. Ustaliłam już, że: - czajniki z odkrytą grzałką są cichsze (ale nie chcę takiego) - czajniki z podwójnymi ściankami sa cichsze - tutaj drogi Siemens Porshe, ale znalazłam też jeden z MPM. Czy ktos go może ma? - czajniki tym bardziej hałasuja, im wiecej minerałów zawiera woda. Czyli jeśli będę uzywać wody przefiltrowanej, tym ciszej będzie działać czajnik. Czy to prawda? Pozdrawiam ...
    • Są takie ? Z grzałkami niklowanymi ? Złotymi ?
    • witam potrzebuje kupic nowy czajnik elektryczny, a chciałbym kupić taki który "pożera" najmniej prądu, może ktoś podpowie mi jaki kupić, ewentulanie na co zwracać uwagę przy zakupie, jak czytać te wszystkie dane..?? z góry dziekuję za wszelkie info pozdrawiam
    • Co bardziej się opłaca dla kieszeni i w rezultacie także dla środowiska? Gotowanie wody w czajniku elektrycznym czy gotowanie w czajniku na kuchence indukcyjnej.Wydaje się, że lepszy jest ten pierwszy wariant. A Wam???
    • Zastanawiam się co taniej wyjdzie : czy zagotowac litr wody na herbate w czajniku elektrycznym czy gazowym ??? Czy jednym slowem pradem czy gazem bedzie taniej ugotowac wode na herbate ??? bo nie wiem jaki czajnik kupic
    • Waszym zdaniem co jest oszczędniejsze:czajnik bezprzewodowy,czy zwykły czajnik na płyte grzewczą??spalił mi sie bezprzewodowy i niewiem jaki teraz kupic?? pozdrowionka
    • Przymierzam się do kupna robota kuchennego. Narazie nie miałam czasu pobiegać po sklepach, więc wertuję strony www producentów. Bardzo mi się spodobał robot Philipsa Essence de Luxe - przede wszystkim ze względu na szeroki wybór funkcji (nawet z maszynką do mielenia - której mi brakuje). Czy ktoś jest użytkownikiem robotów tej marki? A może polecacie jakiś inny. Zależy mi przede wszystkim na jakości i wszechstronności Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się