dane

(64 wyniki)
  • Blue screen wyskoczył podczas instalacji nowego systemu Windows 7. img135.imagevenue.com/img.php?image=965262660_bs_122_584lo.JPG Jakoś udało sie go zainstalować po wielu próbach ale ciągle wyskakuje blue screen po uruchomieniu.
  • witam, mam internet w abonamencie Play, połączenie co rusz zrywa się (płatności w terminie, żadnych przekroczeń), wciąż uruchamia się praca w trybie offline. Problem jest od ok. 3 tygodni, wcześniej działał bez problemu, ok. 4 miesięcy. Komputer nie raz nie chce się uruchomić, zawiesza się w fazie otwierania i jedyna opcja to restart. Przy uruchamianiu niektórych stron, treści np. kulinarnej pojawia się informacja o wirusach. Także zastanawiam się, czy to wina internetu, czy kompute...
  • komputerowy odpowiednik świńskiej grypy zaatakował mi kompa i póki co jedynym ratunkiem jest sformatowanie wszystkich dysków. niestety z przykrością zauwazyłam że jest parę plików tekstowych na moim kompie, których nie zgrałam wczesniej, a informatyk powiedział, że zgrywając je zarchiwizuję sobie też wirusa, no i tu pytanie do was: [b]czy jesli skopiuje sobie tekst z zainfekowanych (byc może) dokumentów i wkleje go do mejla którego sobie prześle jest jakakolwiek możliwość, że wirus przenie...
  • i informuje o zagrożeniu komputera:( nie wiem skąd się wziął, najprawdopodobniej przy pobieraniu jakiegoś pliku, jak się pozbyć dziadostwa?
  • Proszę o sprawdzenie loga z Combofix. Problem jest następujący - przy prawie każdym uruchomieniu Firefox`a mam komunikat z AVG informujący o problemie "Found Tracking Cookie.Revsci; Detected on Open". Lokalizacja ...Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles .. itd. Wersja Mozilli 3.0.11. Windows Xp Home. Wklejka wklej.org/id/107019/ pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
  • Mam zablokowany dostęp do wszystkich dysków, nie mogę nic zainstalować na kompie, nie mogę stworzyć katalogów na pulpicie, nie działa mi antywirus i spyware doctor. Nie mogę skorzystać ze skanerow on-line bo windows nie pozwala na zainstalowanie składników activeX. Może ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją i może mi pomóc? Podejrzewam, że to jakiś wirus namieszał ale jak go usunąć?. Z góry dziękuję !
  • Od jakiegoś czasu, gdy np. szukam czegoś w google i klikam na jakiś odnośnik, coś mnie przekierowuje i trafiam na jakieś strony w stylu sex.nk czy coś w tym stylu. Jak się tego pozbyć? Brakuje mi już cierpliwości! A gdy korzystam z komputera z kimś, takie rzeczy byłyby ogromnie kompromitujące, a to przecież nie moja wina -.- Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.
  • Jaki darmowy program może zapewnić (wiadomo na tyle ile się da) bezpieczeństwo intenetowych zakupów. Zauważyłęm że np. płatny program AVAST w stosunku do bezpłatnej wersji posiada funkcję bezpiecznego korzystania z karty ("Safely shop or bank online"): www.avast.com/free-antivirus-download Mam pytanie czy jest program bezpłatny który posiada podobną funkcję. A może kuić płatny program by zapewnić sobie większe bezpieczeństwo? Avasta Pro można kupić z ~70 zł. ewentualnie jeżeli nie Avast...
  • Witam, Komputer zrobił mi taki numer: najpierw napisał 'błąd odczytu dysku' czy jakoś tak 'wciśnij ctrl+alt+del'. Wykonałem kilka razy aż w końcu zaskoczył. Niestety tylko po to, by kolejnym komunikatem napędzić mi jeszcze większego stracha: 'nie można uruchomić systemu windows, ponieważ następujacy plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony windows/system32/hal.dll zainstaluj kopię tego pliku.' po kilku resetach pokazało się okno wyboru trypu. Bez względu na to, co wybieram window...
  • Prosze o sprawdzenie loga. W pasku zadan pojawia sie bialy krzyzyk na czerwonym tle i komunikat "Your computer is infected". Nie wiem jak do tego doszlo, gdyz stalo sie to za sprawa mojej siostry, ktora nie jest w stanie sobie przypomniec. Podejrzewam, ze kliknela w jakis link z gg lub otworzyla podejrzany mail. Z gory dziekuje za pomoc. wklej.org/id/181420/ wklej.org/id/181422/
  • Bardzo proszę o pomoc.Avast 4.8 znalazł mi takie wirusy : Win32:Vapsup-FS[Adw] ;Win32:Vapsup-EB[Adw] oraz Win32:Agent-LTS [Trj].Jak mam to usunąć.Gorąco proszę o pomoc... Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.0 (BETA) Scan saved at 21:23:38, on 2008-05-26 Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600) Boot mode: Normal Running processes: C:\WINDOWS\System32\smss.exe C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe C:\WINDOWS\system32\services.exe C:\WINDOWS\system32\lsass.exe C:\WINDOWS\s...
  • Poszukuję dobrego programu do robienia kopii bezpieczeństwa. Proszę o radę.
  • Czy może ktos mi pomóc bo mam log ComboFix i nie wiem co dalej z tym zrobic wklej.org/id/288402/
  • Jakis koszmar ma miejsce w moim kompie - zaczelo sie od 'rozwalenia' audio (zniknal dzwiek, a glosnik z paska zadan wyswietlal komunikat :niedostepne urzadzenia miksujace itp, potem w ogole zniknal. Naiwnie, sadzac, ze to wina jakiegos kodeka, odinstalowalam ster Realtek i na nowo zainstalowalam; dzis znow zniknal dzwiek, a gdy probowalam cos z tym zrobic, okazalo sie, ze Eset padl i nie moge go ani uruchomic, ani na nowo zainstalowac, nawet w innej wersji swiezo sciagnietej jako trial,...
  • Witam mam problem. Same otwierają mi się strony. Zapewne to efekt że wczoraj ściągałem troche plików. Otwierają się strony najczęsciej z erotyką, gry w przeglądarce i inne reklamy. Zrobiłem skany dwoma programami Dr.Web CureIt - nic nie znalazł oraz Malwarebytes Anti-Malware i znalazł 40 nieprawidłości link=> wklej.org/id/151729/ Zrobiłem też loga w Hijackthis => wklej.org/id/151736/ Pozdrawiam. pawel
  • Witam, komputer bardzo muli na starcie tzn. od pokazania sie pulpitu do tego ze można coś zrobić mija dobre 10 min. Kursor jest w kształcie klepsydry, na klawiature komputer nie reaguje. Pozniej juz jest OK. Logi OTL wklej.org/id/477676/ RSIT wklej.org/id/477678/
  • ma infekcje w/w falszywym av prosze o sprawdzenie loga OTL wklej.org/id/505737/
  • mam na komputerze spyware,zmieniło tapetę,na pasku zadań wyswietla co chwilę komunikat your pc is infected,nod 32 nic nie znajduje,podaje linka do logów z hijackthis: wklej.org/id/103514/ oraz combofix: wklej.org/id/103525/
  • Witam ! Proszę o sprawdzenie loga. Kilkanaście dni temu prosiłem,usunąłem jak radziliście, zainstalowałem ewido i dokończyłem-wszystko zgodnie z instrukcją. Pop-upy, które wyskakują mi co chwila, mimo czyszczenia wszystkiego co się da, ściągnięte gdzieś w rejestry zapewne, na chwilę jakby ustały, ale teraz znów jest ich tyle samo. Reklamują co się da- a to atrament, a to panienki. Dodatkowo od czyszczenia ostatniego komp chodzi jeszcze wolniej. Ratujcie. Dzięki. i Logfile of ...
  • czy ktos wie co to takiego, normalnie co 10min wyskakuje mi ze zostal zatrzymany atak na komputer, a na google nie ma danych o tym IP 95.156.84.247:445/tcp

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się