dane

(4 wyniki)
  • a konkretnie chodzi mi o bezrobotnych nie zarejestrowanych w PUPach.
  • We wniosku o dotację znajduje się miejsce na uzasadnienie realizacji projektu i tu piszemy jak zmieni się rzeczywistość po zrealizowaniu głównego celu projektu jak i celów pobocznych? , jakie przyniseie skutki ? Kto dlaczego zyska w wyniki realizacji przedsięwzięcia ? Uprzejmie proszę o napisanie jak ważne jest to zagadnienie ? szczególnie chodzi mi o opinie osób , które mają już doświadczenie w tej kwestii i mogłyby napisać o przemyśleniach na podstawie własnych doświadczeń , oczy...
  • PNZ(4)

Szukam możliwości solidnego dofinansowania z Funduszy Unijnych bazy dla praktycznej nauki zawodu (PNZ) w szkole zawodowej . Czy znający doskonale temat mogą podać namiary na konkretne działanie ,z którego można się starać o rzecz takową ?
  • Mój szef jest właścicielem przychodni, niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. Chce rozszerzyć działalność i przenieść się do nowego budynku (który chce dzierzawić). Oznacza to zupełnie nowy sprzęt (chce coś tam dorzucić) i prowadzenie działalnośći zarówno w ramach kontraktów NFZ jak i komercji. Stąd moje pytanie - - czy jest jakiś fundusz do którego mógłby aplikować? jaki? - czy fakt, że będzie dzierżawił nieruchomość, w której znajdzie się przychodzia będzie miał znaczenie? - no wła...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się