dane

(10 wyników)
  • Mam pytanie. Wiem, ze na Allegro nalezy podac imie i nazwisko oraz adres. Czy kupujacy automatycznie bedzie mial dostep do tych danych? Pytam sie, bo nie za bardzo mi pasuje kiedy osoba obca widzi moje dane (nawet jesli jest kupujacym). Czy jest jakas opcja zeby pwszem moje dane byly na Allegro, ale przy kupieniu czegos z mojego asortymentu, kupujacy mial jedynie numer konta, moje imie z literka nazwiska bez adresu? (platnosc bedzie przelewem). Podejrzewam ze tak sie nie da. ...
  • przytrafiła mi sie ostatnio bardzo przykra sprawa na allegro.Jestem na aukcji allegro od czterech miesiecy.Do tej pory wszystko było w porządku ,do teraz niestety.Żona postanowiła kupic naszemu dziecku kurtke poprzez allegro.Wybrała sliczna różowa kurteczke.ok.lokalizacja Zamosc ,my Warszawa.po zakończeniu aukcji dowiadujemy sie ze sprzedawca ma adres w USA HM...nie podoba nam sie to bo wiemy że moga byc problemy.ale numer konta dostajemy do polskiego banku ok.przesyłka przychodzi z Zam...
  • Mam juz konto na amerykanskim ebayu. Wczoraj chcialem zmienic adres email, ktory podalem, i co sie okazuje? Musze podac im dane swojej karty kredytowej! Niby napisali, ze nie pobieraja zadnych oplat z tego tytulu, ale ja sie pytam po co?? Zwlasczcza, ze nie posiadam karty kredytowej, a na ebayu tylko kupowalem.
  • Witam! Jestem całkowicie zielony w temacie allegro ale chce sprzedac przedmiot na allegro.Mam tylko problem - jak, gdzie ustawia sie żeby do człowieka który kupił mój przedmoit doszedł email np z moimi danymi i numerem konta????prosze o pomoc
  • Panowie z Allegro zablokowali mi konto, bo miałem dwa nicki i jakiś miesiąc temu wymieniłem się pomiędzy nimi komentarzami =] Napisali maila z przyczyną wyjaśnienia. Takiego jakby pisanego automatycznie. Potem, w odpowiedzi na mojego napisali, że mogę (dobrowolnie) wysłać kopię dokumentów (np. dowód) potwierdzajacych prawdziwość danych. Nom to wysłałem im priorytetem w piątek (10 dni temu). Do tej pory nie odpisali. Jak myślicie? Mają to gdzieś i nie odpisują? Odpiszą za kilka ty...
  • Witam, piszę tego posta, żeby przestrzec użytkowników Allegro przed byciem uczciwym użytkownikiem. A oto moja hitoria: Z serwisu allegro korzystałem od 3 lat. I wszystko było ok, aż do zeszłego miesiąca. W tym roku ożeniłem się. Umówiliśmy się z żoną, że przyjmę jej nazwisko. I przyjąłem. Ponieważ regulamin Allegro głosi, że użytkownik powinien zaktualizowac swoje dane, w październiku zmieniłem nazwisko na Allegro na te, które przyjąłem po ślubie. I wszystko było ok aż do grudni...
  • Przed wyslaniem do mnie kodu potrzebnego do pewlnej aktywacji konta, zadaja ode mnie podania wszystkich danych z karty kredytowej niby w celu potwierdzenia tozsamosci. Nie podoba mi sie to! A Wy podawaliscie wszystko grzecznie?
  • Od ponad pol roku poluje na e-bayu na pewien mebel. Codziennie ogladam oferty i nic. W koncu pare dni temu znalazlam to o czym marze. Problem jest w tym, ze wsrod licytujacych jest jeden specjalista, ktory ( z tego co zauwazylam studiujac jego dzialalnosc) jest handlarzem mebli, zawsze licytuje w ostatnich sekundach i wygrywa. Wiem, ze moge zrobic to samo, dac jakas wysoka sume i licytowac powiedzmy 14 sekund przed koncem, ale boje sie, ze to jest wlasnie jego metoda.Mebel chce al...
  • tzn wiem ze zaznacza sie na tej żółtej kartce kwote pobrania itp, ale jak z kasą? Chcę aby przysłano mi na konto, ale gdzie mam wpisac ten numer konta? I czy to długo trwa?
  • witajcie jedna pani ktora uzywa juz czwartego konta , wystawia mi z kazdego negatywy, licytuje i podbija aukcje ze swoich nicków, niestety nie jestem w stanie ich rozpoznac, gdzyz dane sa dopiero widoczne po wygranej licytacj a to juz za pozno. dostałam juz od niej 6! napisała mi maila ze to zemsta jakas sprzed 2 lat i ze bedzie z kazdego swojego nowego konta wystawiała mi negatywy aby zepsuc mi ostatecznie opinie ta osoba bardzo psuje mi opnie, negatywy wystawia praktycznie co t...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się