Forum Zwierzęta Forum weterynaryjne
ZMIEŃ
      dlaczego kot

dlaczego kot

(5 wyników)
    • co sprawia ze kot mruczy? ( nie mam na mysli zadowolenia tylko fizjologiczna sprawę)
    • kocur ma 3 lata,wykastrowany został w wieku 7 m-cy,wszystko odbyło się bez problemów.od ok. roku jest problem z sikaniem tzn.kot siusia bardzo dużo,w dużych ilościach-zdecydowanie nie jest to posikiwanie.5 kg żwirku silikonowego wystarcza na góra 2 tygodnie.mocz pachnie nieprzyjemnie-taki ostry,"koci" zapach.wet twierdzi,że kocur jest poddatny na infekcje ukł. moczowego jednak po leczeni furaginem,kiedyś też antybiotykiem nie widać żadnej zmiany.w łazience stale śmierdzi,zbyt często kup...
    • Ja w kwestii formalnej: dlaczego koty, gdy trafią na coś miękkiego pod łapami, a są w dobrym nastroju zaczynają ugniatać to coś łapami i mruczeć? Mój kot do tej pory ugniatał poduszki itp., a od paru tygodni w nocy skupia się na kołdrze, pod którą ja śpię :)))
    • Mam dwa koty,kocury.Jeden z nich ( roczny kastrat ) chodzi tupiac..przeciez koty poruszaja sie bezszelestnie,to ich natura.Moj Filip schodzac ze schodow tupie lapkami jak maly piesek,nie przeszkadza mi to ani jemu,jestem tylko ciekawa dlaczego? Jest to kotek przygarniety,dziki,jest u mnie od roku i wszystko jest o.k. tylko dziwi mnie jego glosne chodzenie.Ma ktos jakies doswiadczenie? pozdrawaim Magda
    • Otoz syjamka znana Panom doskonale, ta co zzarla opakowanie po tamponie ma sie swietnie. Je juz puszeczki A/D, Walthama, podżera syberyjce a ja udaje, ze nie patrze. Nawet gazete chciala dzisiaj napoczac, niestety ku jej ubolewaniu glosnym nie pozwolilam :) Dziekuje Panom M.i B za leczenie tego potwora, odlozylam juz 500 zl na operacje w razie czego, bo w mieszkaniu, w ktorym nie ma przedmiotow nie bede mieszkac.Chociaz juz mam tendencje do chowania wszystkich rzeczy budzacych ...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się