Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      dziennikarstwo

dziennikarstwo

(6 wyników)
    • Jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą w public relations? masz łatwość pisania i studiujesz na ostatnim roku dziennikarstwa? Poszukiwana osoba do pracy na pół etatu lub umowę-zlecenie. Oprócz umiejętności pisania tekstów wymagana również dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows. Najchętniej student/studentka dziennikarstwa, która potrafiłaby pogodzić pracę ze studiami. Proszę o przesłanie CV na adres zgloszenie@konto.pl .
    • czy wiecie gdzie poczatkujaca osoba moze znalezc prace jako redaktor? ogloszen z tej branzy jest bardzo niewiele.
    • I dlaczego? Malo placili? Nie dawali szans rozwoju? Ja coraz czesciej zastanawiam, po co w tym jeszcze kurczowo tkwie... Moze utrzymuja sie po prostu twardziele...
    • Podejme sie wspolpracy z wydawnictwem, posiadam kilkuletnie doswiadczenie korektorskie. A moze znacie kogos, kto da mi szanse wykorzystac moje dziennikarskie talenty (praktyki, staz) Kaska
    • Jak myslicie, jaka szanse na rozkrecenie sie w tym zawodzie ma ktos, kto nie ukonczyl dziennikarstwa, tylko inny kierunek? Zwlaszcza teraz, kiedy studia dziennikarskie sa tak oblegane i co roku wypuszczaja tylu zadnych kariery absolwentow?
    • Może ktoś wie ile dostaje w GW stażysta, bo nie wiem czy opłaca mi się studiować równolegle dziennikarstwo; słyszałam, że podobno 300-400zł w co niezbyt wierzę. Lara

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się