Forum Nauka i edukacja Matura O maturze
ZMIEŃ
      dziennikarstwo

dziennikarstwo

(96 wyników)
    • Skoro na dzienne próg wynosi po około 85% to może czas zacząć się zastanawiać nad płatną opcja- ktoś wie ile trzeba było punktów w zeszłym roku, żeby dostać się na wieczorowe dziennikarstwo na UJ?
    • Gdzie idziecie na dziennikarstwo i z jaką specjalizacją? ;)
    • dostałam się na obydwa kierunki i teraz jestem w wielkiej kropce, ktory wybrac? z jednej strony wiem, ze stos.m. sa bardziej przyszlosciowe i o prace (stabilna i w miare dobrze platna) bedzie mi latwiej, ale z drugiej strony zawsze marzylam o dziennikarstwie, chociaz wiem, ze dziennikarzem mozna byc bez studiow. co radzicie? pomeczyc sie na s.m. 5 lat czy wybrac malo pewne, ale ciekawe dziennikarstwo? z gory dzieki za opinie:)pzdr:)
    • Z tego co czytalem ten kierunek bedzie w tym roku chyba jednym z najbardziej obleganych:D Jesli wy tez sie wybieracie, piszcie do jakiego miasta i na jakie wyniki liczycie:) A jesli nie uda sie na dziennikarsto, to gdzie? ja - Wroclaw/ polski rozsz (mam nadzieje na jakies 70-80:D), Angielski rozsz 80-90, wos rozsz 70-80, historia rozsz ( sie zobaczy:) ) a jak sie nie uda to moze filozofia, kulturoznawstwo, albo jakas filologia:P
    • Hej! Doradźcie m:) Chciałabym w przyszłowści zajać się redagowaniem gazety np. młodzierzowej,lub prowadzeniem programu w TV poświęconym dla młodzieży:) Oczywiście musze wybrać dobry kierunek studiów aby ziścić te plany:) Czy polonistyka, a może dziennikarstwo mi w tym pomoże???
    • Witam. NIestety nie dostałam się na dziennikarstwo... Jestem 28ma na liście rezerwowej. Jak myślicie mam jakieś realne szanse, czy raczej dać sobie spokój bo to już dla mnie stracony kierunek?... Z góry dziękuję za odpowiedź :).
    • Ktos sie wybiera? na ile liczy pkt? na dzienne/ wieczorowe? Chce zobaczyc czy mam wogole jakies szanse..
    • lista albo info na koncie ERK?? pozdrowienia!
    • Dodam ze dziennikarstwo jest na UWr i mozna tam zrobic specjalizacje z public relations, a socjologia na UJ, a tam nawet nie wiem czy sie dostalem..heh
    • ktos sie wybiera moze ?? ;>
    • proszę Państwa - to jak jest w końcu z tym dziennikarstwem? Bo tu plotki krążą o samych olimpijczykach, o zmniejszeniu liczby miejsc etc. :P <czy ja sieję popłoch?>
    • warto?
    • Piszcie kto sie wybiera i jakie macie wyniki. Zawsze milo jest znac konkurencje:D Polski rozszerzony 72 procent Angielski rozszerzony 84 procent Wos rozszerzony 60 procent Historia rozszerzona 68 procent
    • Czy ktoś z Was składa w tym roku papiery na dziennikarstwo na UJ? Jeśli tak, to napiszcie proszę ile macie procent z rozszerzonego polskiego i rozszerzonego WOSu, bo właśnie tego wymagają na tym kierunku. Papiery już złożyłam, ale chciałam się zorientować jakie wyniki mają inni, no i jakie mam tym samym szanse :)
    • kto słada popiery na dziennikarstwo i gdzie? jak oceniacie swoje szanse? skaczecie na głeboką wodę czy raczej realistycznie podchodzicie. ja chcę na UJ 15 osob na miejsce. nie wiecie od ilu procent przyjmowali w zeszłym roku?
    • Hejka !! Wybiera sie ktoś na dziennikarstwo ?? Co zdajecie na maturze ?? CZy z rozszerzonym polskim i wosem , podst. ang jest szansa dostania się na bezpłatne studia, czy jeszcze dodatkowy przedmiot muszę zdawać ??
    • Wybieracie się na Dziennikarstwo na UJ? Jeśli tak to napiszcie na ile oceniacie się z wosu i z drugiego wybranego przedmiotu... Ja angielski ok. 90% a WOS (...... nie mam pojęcia.....). Aha i jeśli ktoś jest zorientowany to na czym dokładnie polega rekrutacja? Biorą pod uwagę tylko rozszerzone czy sumują z podstawowymi? pozdr
    • Nie wiem co wybrac!!!Blagam pomozcie///// Oba kierunki byly moim marzeniem.......... nie wiem.......... Jak myslicie po czym sa lepsze perspektywy? co wybrac?? Tak wogole to jeszcze rozwazam UKSW prawo, bo tez sie tam dostalam....... Co robic?? Czy zeby byc dziennikarka to trzeba konczyc ten keirunek??
    • Witam was wszystkich ! Szukam jakiś nowych znajomych z UW ? Jeśli wybierasz się na Dziennikarstwo to napisz tutaj a potem może jakoś na gg się zgadamy :) Całuski pozdrawiam ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się