dziurawiec

(16 wyników)
  • witajcie. Ponieważ miewam bardzo obfite miesiączki ostatnio piłam dziurawiec i faktycznie ostatnią miesiączkę miałam słabą, aż robiłam test ciążowy, to zwykłe objawy PMS wcale mi nie przeszły, nadal mam brzuch spuchnięty i samopoczucie jakby przed okresem. Czy stosowanie dziurawca mogło iec wpływ na hormony ? bo i cera mi się nie poprawiła po okresie. brzuch mam jak balon , pomaga picie moczoednych ziół ( mam zlecone od lekarza na złog w nerkach ) czy to może mieć związek z hormonami ? czy d...
  • Moze pani doktor albo forumowiczki poratuja mnie informacja jaki wplyw na dzialanie pigulek maja preparaty z dizurawca. Mam okropna depresje, pomyslalam ze moze Deprim cos zdziala, ale boje sie ze wzgledu na pigulki. Wzielam dopiero dzis, w casie 7-dniowej przerwy, ale tez nie wiem czy dobrze. Poza tym efekty maja byc po 10-14 dniach przyjmowania. Prosze o porade
  • Zażywam tabletki Yasminelle, gdzie w ulotce jest zaznaczone, aby nie pić ziół z zawartością dziurawca. Czy możecie mi w takim razie powiedzieć czy zielona herbata nie obniża skuteczności tabletek? Strasznie mnie to ciekawi, gdyż lubię zieloną herbatę i często ją piję... Proszę o info!
  • Kolezanka mi poradzila tabletki na depresje z dziurawca. Jak one sie nazywaja? Czy na serio dzialaja?
  • chodzi mi o druga polowe cyklu i dziwne objawy . otoz zaraz z poczatkiem owulacji zaczynaja sie dziac dziwne rzeczy a raczej dotykaja mnie rozne dziwne rzeczy najczesciej od strony ukladu pokarmowego. miewam mdlosci - z tym sie da zyc , ale z naglymi bolami podbrzusza i towarzaszacymi mu moze nie biegunkami ale (sorry) luznymi stolcami to juz tak latwo nie ma. nigdy nie mailam takich problemow - dodam ze mam 31 latek .dziewczyny macie moze jakis pomysl ? co to moze byc ? dziekuj...
  • mam ważne pytanie dotyczące stosowania obu leków. na ulotce załączonej do Deprimu (środek na depresję z wyciągiem z dziurawca) jest napisane, że dziurawiec osłabia działanie niektórych tabletek antykoncepcyjnych. Czy dotyczy to również Diane 35? I czy to osłabienie jest tylko jednostronne? I czy poza tym osłabieniem mogą wystąpić inne reakcje po przyjęciu obu leków? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Czy preparaty tego typu jak w temacie (homeopatyczne rowniez) moga zaklocac lub oslabiac dzialanie Mercilonu?
  • prosze o rade... antykoncepcyjnych nie powinno sie laczyc z niektorymi lekami, m.in. ziolowymi, doradzcie prosze, czy moge brac "Bilomag", bo to tez czesiwo na ziolach... z gory wdzieczna :)
  • Czym to moze byc spowodowane i co zrobić aby to ustapiło???
  • Czy sok z dziurawca wpływa na działanie mercilonu? Opalać się czy nie? Pozdrawiam.
  • jak w tem
  • Witajcie Czy macie moze jakies sprawdzone srodki uspakajajce ktore nie obnizaja pigulek anty? bo ja jestem bardzo nerwowoa a teraz egzaminy sie zblizaja i ciezko ze stresem sobie poradzic. Ja wiem jedynie ze nie powinno sie uzywac srodkow z dodatkiem dziurawca
  • Chcialabym sie dowiedziec czy rownoczesne zazywanie Deprimu i Tri-Minuletu moze obnizac ochrone antykoncepcyjna.
  • zastanawiam się czy może lekarze proponuja wam nieusuwanie jej?
  • przeczyszczającą z dodatkiem dziurawca?? jak w ogóle wplywaja herbatki przeczyszczające na tabletki??
  • Na amerykańskich forach m.in. tu www.thebirthcontrolpatch.com/birth-control-patch/tiki-view_forum_thread.php?comments_parentId=3&forumId=1 kobiety piszą, że mimo używania plasterków Ortho-Evra zaszły w ciążę!!! Czyżby te plastry były jakieś wadliwe? A może są jednak mniej skuteczne od pigułek? No bo jakie błędy można popełniać w ich stosowaniu - pigułkę można zapomnieć połknąć, ale plaster? Sama chciałam zacząć z plasterkami, ale teraz się boję :(((((( Bardzo proszę napiszc...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się