Forum Zdrowie Zioła
ZMIEŃ
      dziurawiec

dziurawiec

(7 wyników)
    • dziurawiec zbieram sama.To najcudowniejsze zioło jakie znam.Mozna je pić systematycznie.Pomaga na nerwy ,żołądek Wątrobę.Latem trzeba uważać inie wychodzić na słońce .Cudowne ZIOŁO!PijE je od dzieciństwa a mam 55lat.Moja rodzina też je pije.Ostatnio ususzyłam kurdybanek.Mieszam żiurawiec ,miętę pokrzywę .CZuję się super!
    • Kupiłam sobie herbatkę z dziurawca. Jak często i kiedy należy ją pić, żeby poprawiała nastrój? Brałam na razie Deprim, ale nie zauważyłam efektów, więc postanowiłam spróbować herbatki. Mogę spodziewać się jakiegoś efektu?
    • Czy takie połączenie (jednoczesne przyjmowanie w ciągu dnia) jest bezpieczne? Chodzi mi o wyciąg z dziurawca (na bazie alkoholu - apteczny) i stosowanie uspokajających mieszanek ziołowych - herbatek (w składzie: melisa, szyszki chmielu, lawenda itd.) Aaa i jeszcze - jak ma się jednoczesnie przyjmowanie tegoż dziurawca, z Neospasminą (wyciąg alkoholowy z korzenia kozłka i owoców głogu)? (oczywiście wtedy odstawiłabym herbatki) Muszę się ratować, nie mam czasu czekać aż zadziała dziu...
    • Wyszperałam, że antydepresyjnie działa wyciąg alkoholowy z dziurawca - nic natomiast nie znalazłam na temat zwykłych naparów z tego zioła. Czy mają takie samo działanie jak wyciąg? I drugie pytanie - jak jest z tym działaniem fotouczulającym? Tzn. chodząc przy tej pogodzie w koszulkach bez rękawków itp. (ale nie opalając się) też ryzykuję przebarwienia? Czy to trzeba raczej dobrze się na słońcu "przysmażyć"? pozdrawiam cieplutko :))
    • Czy ktos stosowal mieszanke ziol:dziurawiec,bodziszek cuchnacy i rute zeby usunac bielactwo?
    • moze wreszcie trafilam na wlasciwe forum a zielarstwie. co byscie polecali na depresje opocz dziurawca. moze jakies nalewki lub inne farmaceutyki sa? pozdrawiam serdecznie.
    • witam! od początku tego cyklu przed snem zaczęłam pić Mieszankę 3 - Ojca Grzegorza Sroki, pobudzającą pracę jajników. skład: lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr 1. czy to normalne że codzi...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się