granda

(4 wyniki)
  • Co sądzicie o podawaniu glukozy (prywatnie, w domu, doustnie - jesli chory oczywiście jest w stanie połknąć) go grand mal? Czy ktoś słyszał o takim pomyśle? Może ktoś stosuje?
  • Witam! Mam pytanko: czy zdarzyło się Wam kiedykolwiek dostać zapaści podczas grand mal? Mnie spotkało to wczorajszego wieczora. Zaczęło się normalnie mrowienie w rękach i dziwny smak w ustach. Zdążyłam wstać wyjąć relanium z torebki i zapukać w ścianę do rodziców (podobnie jak jedna z koleżanek z forum też boję się być wtedy sama) zdążyłam położyc się na bok, potem odpłynęłam. Ale nie to jest najdziwniejsze i przerażające. Potem straciłam przytomność, a rodzice twierdzili, że p...
  • Witam Wszystkich po dłuższej nieobecności . patrząc na to co się działo podczas mojej nieobecności tutaj widze , że bardzo duzo się tu dzieje przyjnajmniej wiem , ze to forum nadal jest '' żywe '' nie tak jak niektóre inne fora poświęcone naszej chorobie . Niestety ostatnio miałem parę ataków głównie grand mall miało to miejsce albo podczas wykładu tuż przed egzaminami moimi na uczelni albo podczas pracy na podwurku 2 tygodnie temu miałem ostatni taki atak . Mam nadzieje ,...
  • Kochani proszę Was pomóżcie mi! Ja już nie wiem co mam robić :( Już pisałam wcześniej, że ataki mam często ale to co się dzieje od wczoraj to jest masakra... Rano miałam jeden grand mall, w czasie dnia co 40 minut miklonie, w nocy kolejny grand mall, w ciągu dnia również występowały miklonie a o 16 kolejny grand mall :( co robić? Dodam, że wcześniej atak miałam dwa miesiące temu...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się