Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      hostessy

hostessy

(8 wyników)
    • W gazetacxh roi sie od ofert dla hostess i w koncu chyba tez tego sprobuje.Prosze tylko o info co taka hostessa musi robic i gdzie najlepiej zglosic sie do takiej pracy
    • chcialabym przez wakacje pracowac jakso hostessa- zachwalac jakeis tam produkty w supermarketach ktore agencje sie tym zajmuja? chcialabym,zeby bylo jak najabrdziej korzystnie dla mnie...
    • Nie wiecie może gdzie w wawie moge uczciwie zarobic niewielka sume pieniedzy jako hostessa? Zapisać sie do jakieś agencji promocji i czekac cierpliwie jak zadzwonia? Czy mam isc na jakis casting? Chodzi mi o jakie drobne pieniadze.
    • Czy może ktoś wie ile zarabia hostessa w Warszawie,interesuje mnie stawka godzinowa. Pozdrawiam
    • HOSTESSY(27)

gdzie moge znalezc jakies firmy, agencje..chcialbym pracowac jako hostessa ale wogole nie mam pojecia gdzie isc
    • Chciałam przestrzec dziewczyny przed tą agencją-pracowałam dla nich na pewnej akcji w hipermarkecie i niestety nie mogę otrzymac od 4 miesięcy wypłaty!nie odbierają telefonów,nie odpisują na maile- tragedia
    • jestem ciekawa rzeczywistosci tego wyjzdu czyli ja to tam wygalda na miejscu w Tokyo bo firma IT duzo pisze zapewnia kontrakt 3-6m-cy legalna prace dosc niezle zarobki mieszkanko na pol z jakas inna dziweczyna itp jak ktos byl to prosze o kontakt bo sie nad tym programem zastanawiam moj emial annawojcieszek@hotmail.com
    • Na jaką pracę (płatną, nie praktyka za darmo)może liczyć studentka pierwszego roku bez książeczki zdrowia jeśli z góry wykreśli z listy następujące zawody: akwizytor,przedstawiciel handlowy, ulotkarz, sprzątaczka.Napiszcie szczerze, bez jaj i złośliwości.
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się