Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      integracyjnymi

integracyjnymi

(5 wyników)
    • Co sądzicie o zjawisku cechujacym przeważnie ,,duże zachodnie firmy" a zwącym się imprezy integracyjne? Wyjazd do luksusowego ośrodka za darmo bądź potańcówa z luksusowym żarciem i alkoholem bez ograniczeń - to brzmi zachęcająco. Niby nie obowiązkowe, ale trzeba być. I to bez małżonka czy tez małżonki. Przyznam, że mnie to nie bawi, więcej jest to dla mnie zło konieczne. W każdej firmie było tak samo - nadmiar alkoholu powodował , że z układnych yuppies wyłaziła słoma z butów. Każ...
    • Ci co wiedzą o co chodzi pewnie sie ze mna zgodza a Ci co nieświadomi to niech wiedza ze ta boogattta firma swoim pracownikom co chwila organizuje wyjazdy integracyjne ,która badz co badz takimi nie sa !!! Jezdza za nasze pieniadze 5 razy do roku dla rozrywki.
    • Byłem na rozmowie w Solid Security, stanowisko asystent, docelowo przedstawiciel handlowy i zastanawiam się. Jestem osobą z doświadczeniem i prowadzący rozmowę rekrutacyjną "niemalże mnie prosił, żebym do ich teamu dołączył. Zastanawia mnie ile zarabia asystent handlowca, jakie powinien mieć kwalifikacje(wykształcenie, doświadczenie) i czy to w jakimś stopniu przekłada się na podstawę wynagrodzenia, czy często są wypłacane premie, nagrody, czy są wyjazdy lub impraezy integracyjn...
    • mieliście coś takiego na początku pracy w swoich firmach? co się robi na takich wyjazdach?
    • Co ja bym dał za taki wyjazd integracyjny... eechhh... Oj pointegrowałbym się pointegrował... ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się