witam,
prowadzę mały kiosk i jestem początkująca z kasą,
sama wprowadzałam kody na kasę jednak przy pomocy firmy w której kasę
nabywałam
na kasie fiskalnej mam prasę rozdzielone jako
prasa 7 %
gazeta ogłoszeniowa 22 %
gazeta regionalna 0 % VAT.
dziś była u mnie jakaś kontrola i pani stwierdziła że muszę mieć wprowadzony
każdy tytuł gazety jako osobny kod.każdy papieros pod swoją nazwą,każde
mydełko osobno itd.
i tu moje pytanie: czy faktycznie w kiosku każdy tytuł musi być o...