konsultacja

(9 wyników)
  • POTRZEBUJę NATYCHMIAST KONSULTACJI U LEKARZA GINEKOLOGA W WARSZAWIE PRZEROST śLUZóWKI MACICY-PROSZę O POMOC PODPOWIEDZCIE PROSZE
  • Czym moze skutkowac ?
  • Czy mogę sama bez konsultacji lekarza ginekologa odstawić talbetki antykoncepcyjne,które biore już od 1,5roku, aktualnie Diane? Jak na razie biore do końca opakowanie,zarejestrowałam się do lekarza na przyszły tydzień,ale czy bez tej konsultacji jest taka możliwość? Czy powinnam wiedzieć o jakiś skutkach, zmianach w organizmie jakie powstana po ich odstawieniu?
  • Witam, Proszę o wypowiedź Panie, którym się udało. Bardzo proszę nie umieszczać pesymistycznych odpowiedzi!!! Pozdrawiam
  • odebrałam dzis wyniki i bylo za pozno na konsultacje CA - 19.9 WYNOSI 260 U/ml norma na wyniku jest 0-33, jestem przerażona
  • Czy mogę sama bez konsultacji z lekarzem (wizyta 79z :/ odstawić pigułki na całe lato?
  • jestem 5 lat po amputacji piersi przez caly ten czas przyjmuje tamoxifen od jakiegos czasu mam problemy ze wspolrzyciem odczowam niesamowity bol i pieczenie taki stan utrzymuje sie kilka dni po stosunku dlatego unikam zblirzen czy to jest stan normalny czy sa kobiety z taka sama przypadloscia
  • witam czy nie uważacie ze płacenie 50zl za konsultacje u stomatologa to czyste zdzierstwo? poszlam wlasnie do stomatologa zeby obejrzal stan mojej jamy ustnej tylko i w razie potrzeby umowil na wizyte. jak schodzilam z fotela powiedzial ze konsultacja kosztuje 50zl. nie mialam zamiaru placic poniewaz nigdzie nie bylo napisane to raz a po drugie nie zostalam poinformowana o oplacie. jakie mam prawa i czy moze żądac ode mnie pieniedzy? prosze doradzcie
  • MAM MARTWA JEDYNKE, KTORA ROBI SIE SINA, CO Z TYM FANTEM ZROBIC? raz juz maialm ja wybielana ale wrocila do stanu poprzendiego, moze wiec korony> podobno sa drogie ale skuteczne? co sadzicie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się