konsultacja

(3 wyniki)
  • zabieram: - badania krwi z ostatnich 2 lat (wszystkie, nie tylko tarczycy) - wszystkie wyniki usg i biopsji - skierowanie od internisty - ksiazeczke zdrowia czy o czyms moze zapomnialam?
  • przez tel. powiedziano mi, ze mam bezwzglednie przyjechac ze szkielkami z biopsji, ale dzis sie dowiedzialam ze lekarz nie przechowuje tych biopsji - to bylo poliferatio follicularis - czyli guzek pecherzykowaty. lekarz powiedzial, ze przechowuje tylko "zle" wyniki, a moj nie jest niebezpieczny. rece mi opadly (ostatnia biopsja byla 2 tygodnie temu) - czy w takim razie jest z czym jechac do gliwic?
  • Postaram sie nie powtarzac pytan, na ktore udzielono juz odpowiedzi:) W najblizszych dniach wybieram sie jednak do Gliwic na konsultacje. Dostalam skierowanie do tamtejszego CO od mojej endokrynolog, mam guzka pecherzykowego 19 mm. I w zwiazku z tym mam pare pytan: 1. Czy jechac tam w ciemno czy najpierw zadzwonic i umowic sie jakos? Moja endo radzi jechac w ciemno bo przez telefon to ponoc zwodza i odsylaja do innych osrodkow (z uwagi na duza liczbe "chetnych") 2. Jesli przyja...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się