konsultacja

(3 wyniki)
  • rany, słuchajcie... 4 marca byliśmy u "byle" ortopedy, bo do "wybranego" termin był dopiero na dziś. "byle" zdiagnozował-IIc i IId. rozwórka. po tygodniu dopasowanie. później-o zgrozo-sami z mężem poprawiliśmy rozwórkę, bo się dziwnie układała. dobrze, że mąż fizjoteraputa-mniej więcej wiedział co robi. nadszedł dzisiejszy dzień. wizyta u "dobrego". zaczęłam się od razu tłumaczyć, że z powodu długich terminów już byliśmy u innego ortopedy, że dziecko ma rozwórkę. tu mi przerwał, powied...
  • Tym innym lekarzem jest dr Czubak z kliniki ortopedii w Otwocku. Wczoraj obejżał zdjęcia, zrobił USG i stwierdził, że jeszcze w tej chwili nie będziemy rozmawiali o operacji, damy Milence trochę czasu, ale absolutnie bez żadnych aparatów, bez żadnych gipsóm, ma poprostu zacząć normalnie rozijać się ruchowo. Jak usłyszał, że Milenka jest unieruchamiana od 14-stu miesięcy, stwierdził że to zdecydowanie za długo, że w tej chwili unieruchamiając ją ponownie ryzykujemy martwicę kości...
  • Czy ktoś może wie jak powinny być prawidłowo założone szelki Pavlika? Moja córka ma dysplazję IIB i zalecenie noszenia szelek 24h/dobę, 2 dnia noszenia mała zaczeła prostować nogi w kolanach - lekarz zabronił tego i kazał mi podciągnąć szelki do góry (konsultacja telefoniczna). Jak wysoko mogę podciągać kolanka dziecku, czy max. to prostopadle do tułowia czy może powinno być inaczej. Córeczka ma 4,5 mies. i 4 dzień męczy się w szelkach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się