Forum   krwawienie miesiączkowe

krwawienie miesiączkowe

(5 wyników)
  • Mam 28 lat i od paru miesięcy bardzo skąpe krwawienia miesiączkowe. Ginekolog zapisał mi Duphaston. Słyszałam jednak niepokojące opinie na temat Duphastonu - np. że nie jest skuteczny i daje skutki uboczne. Czy któraś z was zna może inną metodę leczenia? Oczywiście chcę skonsultować wszystko z innym ginekologiem, ale cenne są także wasze doświadczenia! Dziękuję.
  • Mam 38 lat, 2,5 roku temu urodziłam syna (jedyne dziecko). Od kilku miesięcy mam dziwne miesiączki. Dziwne w tym sensie, że bardzo skąpe. Dwa dni i po wszystkim. Po dwóch dniach wystarcza wkładka a te dwa dni krwawienia też nie są jakieś obfite, powiedziałabym że całkiem przyzwoite jeśli chodzi o uciążliwość i zmianę podpasek. Okres mam bardzo regularny - z kalendarzem w ręku 28 dni. Kompletnie nie wiem co to napięcie przedmiesiączkowe. Przed porodem dokuczały mi powiększone piersi i lekki...
  • Czy ktoś wie jaki wpływ ma Coca Cola na krwawienie miesiączkowe? Bo ostatnio pije ją dość regularnie w dużych ilościach i od niedawna moje krwawienie jest słabe, słabsze niż kiedyś. Czy picie coca coli w dużych ilościach jest z tym związane??
  • Zauważyłam, że okres trwa dłużej niż zwykle. Zaczął się ok.4 dni wcześniej,w 21 dniu cyklu,wprawdzie nie było to właściwe krwawienie,takie na maxa, ale od tego dnia liczę . Wypada, że to już 11 dzień..Odczuwam w podbrzuszu, charakterystyczne bardzo delikatne pobolewanie, ale takie typowe, jak podczas owulacji.Poza tym lekki ból głowy,taki migrenowy w okolicy czoła.Poza tym dobrze się czuję, no może trochę tak jak przy zatruciu pokarmowym.. Niedawno( od 2 m-cy) rozpoczęłam współżycie, m...
  • słyszałam, że nawet po zajściu w ciążę może wystąpić krwawienie przez pierwszy trymestr. czy ono różni się cokolwiek od normalnego? czy któraś z Was miała coś takiego? tylko, proszę, nie piszcie żebym poszła do apteki po test ;) z ciekawości pytam :)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się