kurcz

(4 wyniki)
  • jestem po 6 tabl nad lea piersia w str pachy zrobilo mi sie boloce zgrubienie tak jakby ztwardnial miesien (troche powiekszony) to nie guzek wiec o co chodzi??!!
  • ...mam problem- dla mnie urósł do wielkości Czomolungmy. od pewnego czasu..no nie wiem od jakis 3-4 miesiecy zauważam u siebie brzuszek-tak po prostu-stale powiększający się (moim zdaniem) i nie do zwalczenia. Ale nie jadam tłusto ani nie obzeram sie słodyczami- zdarza mi sie zjesc cukierka albo kilka ciastek "od święta". regularnie ćwiczę.i nic.nie znika a chyba nawet sie powiększa..:( ponadto 3 tygodnie temu stojąc przed lustrem zauważyłam, że na udach i pośladkach zrobiła mi si...
  • Na podstawie rezonansu mózgu stwierdzono u mnie epilepsję, jednak nigdy do tej pory nie miałam ataku (skierowanie na rezonans z powodu bólu głowy). W momencie gdy współzyję ze swoim partnerem często pojawiają się u mnie przed oczami takie błyski jakby ktoś robił mi zdjęcia z aparatu z fleszem i tak zaczełam zastanawiać się zy to może mieć z wiązek z epilepsją, albo powiedzcie co to może być.
  • Czy to jest możliwe że mam przeziebiony pęcherz moczowy?? Objawy: cały czas mam uczucie że mam pełny pęcherz, idę do toalety i... 3 kropelki mi lecą :-(. Po czym za 5 minut znowu to samo, pęcherz mnie boli, tak jakby był pełny i czuje się tak jakby mi zaraz miało polecieć po nogach. Jak siusiam i usiłuję na siłę wycisnąć jak najwięcej to mnie boli w środku. Dodam że dokładnie tydzien temu miałam usuwaną nadżerkę i jeszcze mam upławy? Czy to się wiąże, czy mam może zapalenie pęche...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się