Forum   michał

michał

(5 wyników)
  • Witaj, czytałam że podpisałeś ugody z bankami, jak tego dokonałeś? Ja pomimo tego, że kilkakrotnie występowałam z pismami prosząc o ugodę otrzymuję negatywne odpowiedzi albo proponują mi ratę na poziomie 2000 pln gdzie ja jestem w stanie spłacać np 500. Tez mam 3 banki i wypowiedziane umowy.
  • Ciekawe kiedy Uklad zaliczy prof. Rybinskiego do PiS-owcow nienawistnikow wbijajacych genialnemu rzadowi PO i "zaprzyjaznionych mediow", chroniacego Polske przed zalewem przez brunatne fale Ciemnogrodu.
  • Jeżeli na okładce płyty jest napis o którym mówi Pan Michał W. "myśli kolegi z Potulic", to uważam sprawę za postawioną rzetelnie.
  • Czy na MLM naprawdę można zarobić? Tylko proszę mi nie pisać, ze ktoś tam na świecie to zbija nie wiadomo jaką kasę. Chodzi mi o Polskę - czy są ludzie , którzy siedzą w temacie od lat i z tego żyją? Druga rzecz- czy warto wchodzić do firmy, która jest nowa na rynku i ma mało dystrybutorów? Im nmiej ludzi tym większa szansa na sukces? Z góry dziękuję.
  • witam, Wszyscy wiecie jak działa dźwignia - dzięki MLM-owi mamy przepis jak taką dźwignię zbudować. Bardzo często młodzi ludzie zastanawiaja się co trzeba robić ,aby zarabiać pieniądze...jeśli ktos ma wątpliwości co do MLM to niech sobie wejdzie na zachodnie strony i sprawdzi jak tam MLM jest rozpowszechniony. Na pewno wielu z Was czytało książki Robert Kiyosakiego..... Polecam wszystkim "Szkołę biznesu" - powinien to przeczytać każdy kto zaczyna pracę w MLM-ie. Zapr...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?