Forum   mościska

mościska

(8 wyników)
  • Czy w Mościskach można kupić bilety kolejowe na trasie Lwów - innego miasto na Ukrainie ??? Pytam, bo to przecież zdecydowanie bliżej od granicy! Czy ktoś kupował??? Gdzie jest dworzec w Mościskach - czy można dojść pieszo od przejścia granicznego???
  • będę mieszkać w Pruszkowie a pracować w Mościskach, czy ktoś zna może jakis dobry dojazd? interesuje mnie zarówno dojazd samochodem (jaką trasą) jaki i połączenia pociągiem, autobusem itd??? dzięki
  • Chyba co raz poważniej Zarząd Dróg (i włodarze Łomianek) powinni pomyśleć o przebudowie wyjazdu do Warszawy przez Kampinoską i Trenów. Jeśli nasilenie ruchu będzie wzrastało w obecnym tempie czeka Łomianki paraliż komunikacyjny, bo nie oszukujmy się Kolejowa-Pułkowa są na granicy krytycznej obciążenia ruchem kołowym. Kto z Was jeździ przez Mościska do Warszawy?
  • Podleszany, Chorzelów, Złotniki znalazły się w granicach miasta Mielca? Co Wy na to Wolnomielczanie, Podleszanie, Chorzelowiacy i Złotniacy? Halo! Macie w tych wsiach internet?.... Co na to my Mielcznie? Bo ja jestem za!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?