Forum Dom Budowa i remont
ZMIEŃ
      nierdzewny

nierdzewny

(4 wyniki)
    • witam - szukamy namiarow na wykonawce / firme, ktory zrobilby na zamowienie brodzik ze stali nierdzewnej, 90 x 90 cm, plytki i plaski. podobny ma w ofercie kolo, ale jest horrendalnie drogi - ponad 2600 ;( pls advise ;)
    • Witam, Gdzie można w wa-wie tanio kupić płyte ze stali nierdzewnej. Chciałbym umieścić ją na ścianie w kuchni nad płytą grzejną. Pozdrawiam Przemek
    • Drogą lodówkę Liebhher czyściłem mleczkiem do stali inox niemieckiej firmy Fresh - Citro Stahl Reiniger. Drzwi zaczęły rdzewieć i będą kłopoty z reklamocją, bo serwis stwierdził moją winę - " ktoś czyscił tę lodówkę!". Płytę gazową ze stli inox czyściłem specjalnym środkiem do naczyń i urządzeń stalowych wyprodukowanym dla Zepter. Płyta zaczęła rdzewieć. Będą kłopoty z reklamacją, bo serwis stwierdził moją winę- " ktoś czyścił tę płytę !". Pyt...
    • Dopiero niedawno zacząłem się interesować wykończeniem mieszkania. Zamierzam kupić 46 m mieszkanie, tynki będą w nim gołe. Myślałem o gładzi gipsowej, ale nie mam pojęcia ile może to kosztować (materiał plus robocizna). Moglibyście się podzielić swoimi doświadczeniami? :-) Np. cena za metr kwadratowy, albo mieszkanie o pow.... A może warto je wygładzić w jakiś inny sposób?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się