Forum Dom Kuchnie i łazienki
ZMIEŃ
      nierdzewny

nierdzewny

(7 wyników)
    • Mam problem. Nie chcę kłaść płytek na ścianach w kuchni, tylko wyłożyć płytami ze stali nierdzewnej. Gdzie to można kupić i za ile? Czy ktoś może wie? Dzięki
    • czy ktos wie gdzie moge kupic takie cudo? zeby mialo max 70cm i otwierane drzwiczki? nie przesuwane? nie ikea, bo za duze. szukam i szukam. znam jedna hiszpanska firme metalkris, ale nigdzie nie moge znalesc ich asortymentu on line. w mojej miescinie to juz w ogole nie ma zadnego wyboru...pzdr.
    • j.w.
    • Witam, czy myjecie w zmywarce sztućce, od niedawna posiadam to urządzenia zaliczające się do grona przyjaciół kobiety;o), niestety niedawno zauważyłam na moich sztućach ciemnobrązowe kropki wyglądające na rdzę. Sztućce są niby ze stali nierdzewnej, kupione w ikei (parad - dość grube więc może tylko są powlekane jakąś wartwą ze stali nierdzewnej, ju nie mam pojęcia). Myjecie więc swoje sztuće w zmywarce, czy może lepiej myć je ręcznie? Pozdrawiam, monia
    • Inox, stal, metal, emalia - ktore powierzchnie w sprzecie kuchennym najłatwiej sie czyszcza i nie przetrzymuja widocznych sladów ?szykuje sie do remontu kuchni i zakupów a ten problem ma dla mnie znaczenie. powiedzcie o swoich doswiadczeniech prosze . ja mam tylko doswiadczenie z biała emalia na wszystkim.czysci sie swietnie ale zółknie niestety. szłam w kierunku inoxu ale zauwazyłam w sklepach inoxy, z ktorych złazi i zdrapuje sie to pokrycie. i to widzialam tak czesto, ze za...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się