Forum eDziecko Ciąża i poród Niepłodność
ZMIEŃ
      niska temperatura

niska temperatura

(3 wyniki)
    • Dziewczyny wczoraj miałam transfer dwóch blastocytów (4AA, 3AA), od 6 dni przyjmuje dopochwowo 3 razy dziennie 4 tabletki luteiny. Z tego co słyszałam to progesteron (luteina) powinna podwyższać temperaturę. Dzisiaj rano zmierzyłam i miałam 36.5, czy to nie jest dziwnie mało? Nie wiem czy to kwestia organizmu i nie ma się czym martwić czy ewidentnie temperatura jest za niska i coś jest nie tak. Jeśli macie jakąś wiedzę albo doświadczenie w tym temacie to proszę o informację. Z góry dziękuję
    • Dziewczyny, proszę o jakąś podpowiedź... Nigdy nie mierzyłam i nie kontrolowałam swojej temperatury. Ale tyle się o tym mówi, że w tym cyklu zaczęłam. Niestety nie spisuję wyników i też nie mierzę regularnie o określonych porach ale już teraz mogę powiedzieć, że moja temperatura jest dramatycznie niska! Nie wiem co o tym myśleć. Przed owu maksymalnie dochodziła do 36,4, w okolicach owu skoczyła do 36,7 (ale to chyba tylko podczas wieczornego mierzenia, bo rano też było poniżej 36,5). Wc...
    • Co miesiac ok. 20dc (cykle mam ok. 35-40 dniowe)mam silne klucia w lewym jajniku, ktore po paru dniach przechodza.Co to moze byc za objaw, biorac pod uwage fakt, ze przez caly cykl mam temperature 36,2-36,3? Czy owulacji ZAWSZE towarzyszy podwyzszona temperatura?
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się