Forum   pełen zachwytu

pełen zachwytu

(5 wyników)
  • z moralnej liberalnej zgnilizny... która jest pełna zachwytu dla stringów na głowie, polskich flag wtykanych w psie kupy i plastikowych penisów na konferencjach w tv... ...a teraz liberalni aktywiści pokażcie inne przykłady waszej moralnej zgnilizny, do dzieła! ps pozwoliłem sobie przenieść to z forum Kraj
  • w charakterze polecajki - daniel kalder napisał, czarne wydało. młody szkot wziął i pojechał do kilku republik postradzieckich typu udmurcja albo mari eł:) po czym spisał wrażenia, cokolwiek odbiegające od klasycznego reportażu, bardzo przyjemnie odklejone, a poza tym zdradzające trzeźwość umysłu.
  • Nasze polskie niedbalstwo i niechlujstwo Byłem w banku dokonac ważnej wpłaty. Piękny pałacyk zabytkowy w Szczecinie. Doskonale odrestaurowane wnętrza. Pełen zachwyt. U sufitu podwieszonych kilkadziesiąt żyrandoli pieknych ala zabytkowych z kloszami otwartymi, do dołu. I co ? I w każdym kloszu inna żarówka . A to długa szpiczasta, aobok sąsiaduje okrągła mleczna, obok przezroczysta , obok żółta i czerwona. Niedbalstwo i niechlujstwo to chyba nasza narodowa (niestety) cecha.
  • Zaczęliśmy obtawiać swymi ludźmi lubelską służbę zdrowia a potem przyjdzie czas na inne stanowiska w innych segmentach i wtedy wreszczie odżydzimy administrację na lubelszczyźnie!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?