Forum   pionki

pionki

(84 wyniki)
 • Szpieg KGB Stanisław Hoc ur. 01.01.1948 rok kumpel NRD Włodzimierza Suleja ur. 1948 rok szpiedzy UOP lejba-Kohne-Bolek-wałęsa=TW-Jan Miodek SB mirek Gawor gen. MO Biel-Mistecki-Bojarski-=Misiewicz-jan=Kołaczkiewicz=WSW=MSW-Kisza=kociołek Klimek-Kimso-Duda-piotr-Sobota=Moczarowcy podlegają Chruszczowa-Gałuszko rachity Tuska-Boni-Seremet-Gowin-WRON=PRON skandal 21 wieku. Kto takie karaluchy zatrudnia w POLSCE ?
 • Prokurator Waldemar Pionka złożył w piątek rezygnację z funkcji szefa Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Św. Nieoficjalnie wiadomo, że decyzja ma związek z prowadzonym od kilku miesięcy śledztwem dotyczącym rzekomych zaniedbań lekarzy, które miały doprowadzić do śmierci ojca ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro i nacisków wywieranych w tej sprawie przez działaczy Prawa i Sprawiedliwości.
 • Właśnie w wiadomościach trwam.tv podali.
 • ...zerwij z Bronkiem. Potrzebujemy prezydenta na miarę poprzedników, a nie pionka. Co sądzicie o takich spotach reklamowych?
 • Zagarnęli jego państwo i pochowali go gdzieś kątem. Archeolodzy właśnie się dopatrzyli, że nie Mieszko spoczywał w katedrze, a dyktator Jordan. Nie powinno to chyba jednak nikogo dziwić. Popatrzmy dziś na smutny, zaniedbany cmentarz zasłużonych Wielkopolan czy groby Powstańców, które omal nie zostały zlikwidowane i porównajmy z grobowcami watykańskich urzędników w podziemiach katedry, które można zobaczyć po zakupieniu biletu. Gdzie Polacy mają honor, że tak lekceważą swoich bohaterów i hołub...
 • ... niewiele znaczącymi w grze, potem wypromowanymi przez Wałęsę. Przed 13 grudnia 1981 roku i po niewiele osób o nich słyszało. Uaktywnili się osiem lat później kiedy dokonywano podziału władzy.
 • i co robił jak był pionkiem AWSu?:) ukrywał swój dobroduszny "ateizm" przez ALT+TAB?:> PS. przekręcić kluczyk! sprężyna w zabawce poluzowana... w którą strone? mało istotne On tylko wykonuje dyrektywy Disneya... Goovi! gdzie jestes? 8:) frustracje na urzędników RPRL musze zrzucić!
 • wiadomosci.onet.pl/2050133,12,kulisy_planu_usa_-_polska_zaplacila_cene_za_bombe_obamy,item.html Ani Lech ani brat jego Strategiczny Jarosław nie zdawali sobie sprawy, że tarcza była tylko elementem planu zjednania sobie Rosji przez USA. Kaczyńscy nadal wierzą, że brak tarczy to wina Tuska :) Amatorszczyzna bracia Rajmundowiczowie. Polska nie zasługuje na takich strategów.
 • swojemu guru prezesowi,to zostanie potraktowany jak powietrze! Nie dopuszczono go nawet do głosu i przedstawienia swoich racji. Takie potraktowanie Ziobry przez Kaczyńskiego pokazuje nam Polakom namiastkę tego co by było gdyby( nie daj Boże) prezes zwyciężył nie tylko moralnie, ale i naprawdę. Powiało grozą!
 • Pionek(6)

  www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101202/POWIAT04/856947394 ------------------------------------------------------------------------- W Sejmie pionek, pionek prezydenta......chyba mój czarny scenariusz sie sprawdzi...za 4 lata pionek bedzie dobrym i uczciwym następca !
 • wymiana zdań prezydenta z ministrem Sikorskim to potwierdzenie braku w aktualnych organach władzy mężów stanu. No cóż, jaki naród takie elity!!
 • Wiem ze to nie temat moto ale to jedyne forum i jedyna strona jaka odwiedzam a tu na pewno ktos wie takie pierdoly. Wiec tak: - musze zatrudnic kogos i teraz: Ten ktos bedzie mial wlasna dzialanosc gospodarcza jednoosobowa na ryczaltowym podatku 19% CIT I teraz jak obliczyc brutto -netto z tego? Ja mu np. place (to chyba jest "koszt pracodawcy") 20 000 kafli na miesiac. Moze ktos napisac: - ile z tego on ma i ja odprowadzac na rozne daniny i jakie (VAT?, CIT?, jakie koszt...
 • "Re: Skąd w Europie tylu przydupasów Bin Ladena? slezan 07.03.04, 21:32 zarchiwizowany Wybacz, ale stwierdzenie, ze ekonomicznie jesteście lepsi od USA przeczy zdrowemu rozsądkowi. A program kosmiczny jaki macie to wiemy po kompromitacji na Marsie. Amis utarli Wam nosa. Jakkolwiek nie oceniać polityki amerykanskiej to USA rozdają karty, a Europa jest marginesem. Powinieneś się cieszyć, ze mieliście wtedy te Pershingi. No chyba, ze wolałbyś witać kwiatami wkraczających krasnoarmiejcó...
 • 11.06 szykuje sie kolejny wyjazd do Pionek, na plac budowy kolejki waskotorowej. chetnych do wypruwania sobie żył przy ukladaniu torów i podobnych pracach prosze o kontakt na priva.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się