-
wisełka najlepsza na świecie jest :) chwala wam chlopaki
-
1. Szybki atak i dosrodkowania.
2. Wrzutki na zawodnika w polu karnym
3. Strzaly z 12 - 18 metrow
4. Zagranie pilki pomiedzy dwoch obroncow
5. Zmiany pozycji krokiem szybszym niz spacer
... pominalem cos?
-
Jestem pewien, że do Champions League awansuje Wisła, nie Barcelona.
Kto się kłlóci niech tylko poczeka do następnego meczu. Choć wisła trzema
bramkami zadziwiła to jest to w stanie powtórzyć, aw Barcelonie nie popełni już
tylu błędów w defensywie i wygra. Nic jeszcze nie jest stracone, wysarczyć
przypomnieć mecz z Realem Saragossą !!
-
No to już wiadomo kto będzie mistrzem świata 2006
-
Do Barcelony przeszło wielu nowych piłkarzy i wielu odeszło. Drużyna ta nie
miała jeszcze czasu dokładnie się zgrać, może dzięki temu doświadczona drużyna
Franciszka Smudy pokona tego katalońskiego giganta...
-
Dlaczego GW taka skromna i nie pisze o izraelskiej fladze przemyconej przez
piłkarza Johna Pantsila (grającego w Tel Aviv) w gatkach, którą wymachiwał
przed kamerami? Przecież to jest jedyny sukces Izraela na tych mistrzostwach.
-
Proponuje wystawienie drugiego składu np Obry Kościan (z całym szacunkiem)-
napewno wykażą więcej walki niż nasza pierwsza drużyna.
-
CELTIC MISTRZEM!!!!!!!!!!!
-
ku... MAciek gdzie jesteś?!?
-
Holandia w tym roku przynajmniej półfinał!!!
___
Doładuj telefon przez internet za dowolną kwotę!
www.doladowania.ovh.org
-
Zmusili go do podpisania kontraktu bo inaczej siedzialby na lawie i z grania
nici, nikt by go nie kupil ( bo ten debil prezes ustawil 30mln euro
odstepnego)i nie wszedlby do kadry i nie pojechal do niemiec na mistrzostwa.
Powinno byc prawo ktore broni pilkarza przed psychicznym znecaniem sie, bo to
co zrobil przes udinese to nic tylko mobbing !
-
Czyżby pierwszy? Forza Milan!!! AC Milan wygra znów LM, scudetto i Puchar
Włoch!
-
jak tu uczcić ten wiekopomny sukces? ;)
-
Amerykanie w pilke nozna grac nie umieli i nie umieja. to zwyczajni kelnerzy,
albo jeszcze gorzej.
-
porywajace, dlaczego gw skupila sie akurat na druzynie z bolonii? oto jest
pytanie...
-
farta mieli
-
w jaki sposob pokonal benfice jak nawet bramki nie zdobyl
-
t
y
l
k
o
L
e
c
h
i
a
-
No to dobrze prognozuje na rewanz z Realem. Oby tym razem nie mieli takiego pecha jak przed dwoma tygodniami!
Pozdrawiam
-
Czemu wszyscy używają dziwnej figury retorycznej: "nie wykorzystać
stuprocentowej sytuacji" (w tekście nawet "tysiącprocentowej"). Czy naprawdę
nikt nie rozumie, co to jest stuprocentowe prawdopodobieństwo? A Legii
szkoda...