-
Dodajmy dla ścisłości, że stronka zapewne na linuxie + apache :) Tyle jeśli chodzi o bezpieczeństwo.
-
G. Stołeczna jako tuba propagandowa (nikt tyle nie pisze o nim) mało znanego polityka lewicowego miłośnika gejostwa i jednocześnie sojusznika PiSbolszewii (schizofrenia polityczna, czyli byle dorywać się stołków)
-
Zawody odbyły się w dniach 16-17 czyli środa i czwartek, na Wydziale Zarządzania UW.
Co za kretyn pisze te artykuły?
-
Skąd w sprawie zaangażowanie (negatywne) biura nieruchomości i słynnego (osławionego?) pana naczelnika Bajko. Przecież rzecz nie dotyczy nieruchomości a ruchomości, w dodatku odpadu budowlanego. Dlaczego pan Bajko zachowuje się tak, jakby Partia Demokratyczna chciała przejąć kamienicę? Czy nie za późno na urzędniczą czujność człowieka, który jest autorem wielu zastanawiających zwrotów nieruchomości bez przetargu?
-
czyli wychodzi na to, ze facet kasował nas co miesiąc za darmo bo sorry ale wyłączenie programów z filmami w centrum kryzysowym to trochę zbyt mało jak na efekt czterech lat pracy gościa, który co miesiąc oficjalnie zarabia ze dwie dyszki i jest otoczony wszelkiej maści doradcami do wszystkiego po dyszce za łeb...
Wypadasz za burtę Panie Kozłowski bo nie powinno tam pana być..
-
Profesjonalni sedziowie.... dobre.... kiedy wy gamonie sedziowaliście ostatnio jakiś poważny mecz..... połowa z was nawet nie ma już uprawnień na sędziowanie.... eh... szkoda gadać... robicie panowie żenadę... no ale w końcu Wielcy Sędziowie z WAS
-
raka pierwsi?
-
no ciekawe co teraz powie Wojciechowski? Citko jakos nic nie zwojowal swoimi transferami....
-
Dla mnie - bomba. Ja dyplom za paczke mam :)
-
a nie prościej anonimowo "zastrzelić" ten balon?
i po problemie. I powtarzać ten manewr aż do skutku.
-
dadam jeszcze ze ekipa ktora zwyciezyła w zeszłym roku pokanała na 1L dystans
3500km wiec trudno bedzie naszym niestety
ale i tak trzymam kciuki
-
Dziennikarze nie odpuszczą sobie żadnej okazji żeby przyładować księdzu i
prawicowemu posłowi. Byłem tam i widziałem, że cale to "powitanie" księdza i
posła Zawiszy to było jedno zdanie organizatora, czyli kilka sekund. Co innego
wręczanie nagród kawalerzystom, to faktycznie trwało pół godziny. Dzieci się
zniecierpliwiły, pojawiła się czarna chmura i uciekliśmy przed bitwą.
-
obawiam sie że nie ma takiej osoby. HGW i Borowski poniosą klęskę. Może
powinni tez znaleźć jakiegoś silnego kandydata spoza Warszawy, bo jak widac
miejscowi nie maja szans.
-
mecz o puchar Polski między Lechem Poznań a Legią Warszawa zakończył się
porażką Legionistów..Lech strzelił im dwa gole....KOLEJORZ!
-
W koncu rusza inwestycja, dla mieszkańców połnocnego Mazowsza i Warszawy.
www.tvnwarszawa.pl/-1,1676935,0,,rusza_budowa_lotniska__w_modlinie,wiadomosc.html
-
Gratuluję;
Samowola gminna wreszcie ukrócona !!!
-
"Wyjeżdżam z Mysiadła. Tu dla mnie się zaczyna, a zgodnie z numeracją kończy,
najdłuższa ulica w Warszawie - Puławska. Pierwsze dziesięć kilometrów w
stronę centrum to rozgrzewka - tylko koleiny."
A może by tak P Redaktor spróbował pokonać ten odcinek w deszczu ? Te "tylko
koleiny" sa tak głebokie że jazda kiedy są wypełnione wodą to makabra -
wszyscy wszystkim wyrzucają ściany wody, a samochody pływają, utrzymanie
kierownicy często graniczy z cudem, opór wody tak mocno zwalnia sam...