Forum   polipy zatok

polipy zatok

(3 wyniki)
  • Moja mama ma skierowanie na zabieg usunięcia polipa zatok. Skarży się na spływający płyn do gardła, przez co często odchrząkuje. ma 76 lat więc wiek już poważny a jak czytam to zabieg jest robiony pod narkozą ogólną. Czy powinna na niego iść bo poza dyskomfortem na nic więcej nie narzeka?
  • byłam dzisiaj u laryngologa bo niedawno robiłam sobie prześwitlenie zatok i coś mi tam nie tak wyszło. Myślałam, że to poprostu zatoki bo czasem boli mnie nos no i tak jak w reklami mówią przy schylaniu mnie boli . Zadko mam silne bóle głowy tzn czoła i nosa coś jak migrena może. Poszłam do laryngologa pewna, że da mi jakieś laki i po sprawie a tu słyszę: " trzeba zrobić szczepionkę i na operację" byłam w szoku! wczesniej to prześwietlenie oglądał laryngolog ale była to wuzyta pr...
  • Czy ktoś może miał coś takiego? Cztery lata temu wykryto u mnie polipa, było robione zdięcie RTG. Nie pamiętam czy były jakieś objawy, po kilku zastrzykach zapomniałam o sprawie. Czy powinnam powtórzyć badanie i sprawdzić, czy ten polip tam jeszcze jest? Mam cały czas katar - śluzowato- wodnisty - w gardle też mam sporo śluzu, czy tego przyczyną może być niewyleczony polip???
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?