Forum   dostęp

dostęp

(210 wyników)
 • używam netbooka z windows 7 starter, potrzebuję programu do pisania i bez powodzenia usiłowałam zainstalować najpierw Libre Office, a ostatnio wersję trial 60dniowy Microsoft Office. podczas instalacji pojawia się komunikat: Błąd 1303. Instalator nie może uzyskać dostępu do folderu C:\Program Files\ Common Files\ Microsoft Shared\ EQVATION Sprawdź, czy folder istnieje w tym systemie i czy masz uprawnienia, by go aktualizować. No więc tak, folder istnieje, przypuszczam więc, że nie mam ...
 • Cześć. Używamy z współlokatorem jednego kompa. Ja, jako administrator, on jako użytkownik konta z ograniczeniami. Jednak gdy korzysta ze swojego konta ma wgląd do wszystkiego co znajduje się na dysku - czy można całkowicie zablokować dostęp do dysku(4 partycje), tak aby nie widział co sie na nim znajduje?
 • Jeżeli operator będzie mógł tworzyć jak to nazwano "autostrady informacji" to szybko okaże się, że ruch poza tymi autostradami jest niezbyt wygodny. W końcu i tak zapłacimy za autostradę, żeby móc cokolwiek zrobić w sieci. Podsumowując, obawiam się, że niezależnie od rozwiązania i tak będzie drożej.
 • Poniższe zdanie można napisać dla każdego systemu operacyjnego, dziwnym trafem to co ogłosi "jakaś" firemka w przypadku Windows jest prawdą objawioną, a w przypadku produktu Google czy Apple dyskredytuje się tego rodzaju badania. Stronniczość? "Oczywiście, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, raport został opublikowany przez firmę sprzedającą oprogramowanie antywirusowe i zabezpieczające. Po drugie, ceną otwartości jest to, że będzie można na otwarty system pisać i wydawać ...
 • witam Chciałem zapytać czy da się w win xp pro tak ustawic konto ograniczone aby dla konkretnego programu użytkownik z tajkim kontem mial prawa administratora. czy da się jakos manipulować ograniczeniami użytkownika, jakos wybierac programy.
 • Proszę o pomoc ... Mój system to Windows Home Edition. Wg ścieżki dostępu : "C:\Documents and Settings \ All Users.WINDOWS \ Dane aplikacji \ Skype" mam komunikat o odmowie dostępu do folderu "Skype". Chcę go wykasować trwale bowiem podejrzewam, że są tam dane blokujące ponowną instalację Skypa - w poprzednim moim wątku pytałem o ten problem - komunikat "mało miejsca na dysku" - ten problem powtarza się przy próbach instalacji tylko Skypa i to na każdej dostępnej partycji na której zaw...
 • Witam, Chciałem połączyć partycje używając programu partition magic w ten sposób, że jedna z partycji będzie "dograna" do drugiej jako katalog. Program przeprowadził połączenie nowa partycja ma rozmiar dwóch starych jest na niej katalog...z tym, że windows pokazuje, ze jest on pusty. Wyrzuca, że D:/nazwa_katalogu nie jest dostępny. Odmowa dostępu. Co robić? Chkdiski w trybach awaryjnych nie działają, narzędzia z partition magic też nie. W sieci znalazłem coś o programie testdi...
 • Chodzi mi o to żeby brat nie miał dostępu do witryny ogame.pl słyszałem gdzieś że da się to zrobić tylko jak??? Ps. chodzi mi o dobro brata :)
 • Mam Trojana, odmawia mi dostępu do dysku i każdej partycji udało mi się usunąć tylko dwa pliki zakażone C:\Recycled\ctfmon.exe C:\Recycled\Recycled\ctfmon.exe, przy skanowaniu antytrojanem odmawia dostępu do plików C:\pagefile.sys C:\hiberfil.sys,prosze o pomoc !!!!!!
 • czy i jak da się zablokować dostęp do nostrady z poziomu widnwsa ?. przyjeżdza do mnie na dwa tygodnie 12-letni kuzyn i nie chciałbym aby pod moją nieobecność serfował po internecie, ale równocześnie nie chcę mu całkowicie blokować dostępu do komputera. Oczywiście mógłbym każdorazowo odłączać modem od kompa i zabierać kabel siecowy, ale przy tej operacji musiałbym się każdorazowo mocno nagimnastykować.
 • Mam zamiar ograniczyć pewnym użytkownikom mojego kompa uprawnienia itp i nie bardzo wiem jak się za to zabrać, chciałbym mieć możliwość -ustawienia zakazu dostępu do danych folderów (ale nie opcją "folder prywatny" która działa TYLKO na systemie NTFS w documents and settings) -zezwolenia na otwieranie tylko niektórych programów -możliwość np ściagąnia plików z internetu itd -brak możliwości instalacji programów -aby nie wyszukiwało (w opcji "wyszukaj pliki i foldery") rzeczy, które...
 • Znajomy ma kłpoot,a ja nie mam na to rady. Pod WinXP(nie miałem i nie chcę) komp nie "widzi " napędu CD. Menadżer urządzeń podaje komunikat o "uszkodzonym lub błędnym wpisie w rejestrze -kod 19". W kompie nie ma napędu floppy,tak,że dostęp z zewnątrz jest utrudniony. Nie chce działać komenda scanreg/fix,ani scanreg/restore. Nie ma punktow przywracania,a ostatnia dobra konfiguracja też nie daje efektów. Może przepiąć CD na drugi kanał IDE? Co zrobić?
 • Przeinstalowałem WinXP, bo coś się zwaliło. Mam go na nowym dysku. Stary dysk z systemem mam i chcę odzyskac tylko jeden plik z emailami z Outlooka, który jest w folderze Documents and Settings/Marek/Ustawienia lokalne itd. Problem jest w tym, że nie moge się dostać do mojego folderu Marek. Wyskakuje info, że jest używany i nie ma dostępu. Co z tym robić ? Czy jest jakiś programik, który daje możliwość wejścia w taki folder. Komp jest czysty, przeskanowany. Total Commander też nie daje ...
 • i informuje o zagrożeniu komputera:( nie wiem skąd się wziął, najprawdopodobniej przy pobieraniu jakiegoś pliku, jak się pozbyć dziadostwa?
 • Pytanie laika: jakie informacje usostępnia moderatorowi, administratorowi portalu itp numer IP danego komputera? pełny adres, serwer, miasto...jak to wygląda? oczwiście pomijam sprawy kryminalne, chodzi mi o dostęp do danych osobowych w sytaucjach codziennego użytkowania portalu:)
 • Witam, mam pewien problem - otóż kiedyś w numerze Entera (nie pamiętam w którym) był program, który blokował komputer - włączał się drugi pulpit i trzeba było wpisać hasło, jeśli nie komputer nie przeszedł do normalnego pulpitu - zapomniałam jak nazywał się owy program. Czy ktoś zna taki program ?? Zaznaczę, że nie chodzi mmi o opiekuna ani inne tego typu badziewie jak jakieś konta użytkowników i zabezpiecznienia hasłem, chodzi mi o całkowitą blokadę wejścia do kompa.
 • Pieprzony monopolista. Bierze kupę kasy za dostęp do netu i rości sobie prawo do tego co mam oglądać, a co nie. Jak za dawnych lat: możesz oglądać jedynie słuszne treści. Co jest do diabła? Jesteśmy w Chinach, czy co?
 • Daje się jakoś tak zablokować telefon (Nokia 6610) aby nikt poza mną nie mógł z niego dzwonić? Staram się mieć go zawsze przy sobie, ale czasami bałaganiarstwo mnie dopada a w moim otoczeniu najwyraźniej jest przynajmniej jedna osoba nieuczciwa która to wykorzystuje i potem dostaję dziwne rachunki. Poradźcie coś...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się