powietrze

(23 wyniki)
  • pomozcie, co moze powodowac nieprzyjemny zapach wydychanego powietrza? nawet z nosa, nie jest to kwestia umycia/nieumycia zebow, czy spożywanych posilkow... miała któraś z Was taką przypadłość? co robić?
  • co to jest? podczas stosunku czuje sie, jakby ktos napompowal do mnie duzo powietrza albo wody, slychac przelewanie sie, chlupanie, czasem takie "baczki" z uchodzacego powietrza. Wiem, ze czasem tak sie dzieje podczas dlugiego seksu, albo w pozycji od tylu, mialam wczesniej takie cos, ale teraz to co innego. Juz na samym poczatku, kiedy maz wprowadza czlonek, mam wrazenie, ze nie mam tam miejsca, ze jestem napompowana. Prosze, pomozcie, co to moze byc? nie mam raczej innych obja...
  • witam od jakiegoś czasu mam problemy z nabraniem powietrza muszę się pare razy porządnie "zaciągnąć" zanim całe płuca wypełnię powietrzem miałam robioną spirometrię wyszła ok rtg płuc zrobię w tym tygodniu może macie jeszcze jakieś pomysły co do dalszych badań ps. mój lekarz rodzinny bagatelizuję tą sprawę pozdrawiam
  • Od jakiegoś czasu zauważyłam dość krępującą mnie przypadłość, jak w tytule. Nie zdarza się to w jakichś konkretnych momentach, aczkolwiek związane jest z ruchem.NP gdy wstaję z krzesła, ale równiez gdy idę. Niegdyś zdarzało mi się to jedynie podczas stosunku, lub przyćwiczeniu, typu świeca. Teraz, w każdej sytuacji.Byłam niedawno u ginekologa, oczywiście zażenowanie nie pozwoliło mi zgłosić problemu. Wyniki cytologi, oraz profilaktyczne badanie w gabinecie nie wykazało żadnych z...
  • mam taki problem, ze w niektorych pozycjach juz przy rozchylaniu nog zasysam tam niechcacy powietrze i nie wiem jak to opanowac, a potem te odglosy nieprzyjemne po wydobyciu sie go.. Nie moge z niczego czerpac satysfakcji, bo tak sie dzieje. Pomocy!
  • hej,mam pytanie do Was kobiety czy podczas stosunku i po nim z pochwy wydalacie gazy których nie mozna w żaden sposob kontrolowac???Ja mam to za każdym razem i musze powiedziec że mnie to troche krepuje bo nie moge nad tym zapanowac a nie są to jakieś cichacze :-))bo to słychac.
  • witam, od roku biorę yaśminelle a przed nią z dwumiesięczną przerwą brałam cilest, i mam problem. Od roku mam problemy z nabraniem powietrza. Miałam stwierdzoną niby astmę oskrzelową, w którą zabardzo nie wierzę ponieważ oprócz tych problemów z nabraniem powietrza to nie mam innych objawów a lekartswa na astmę w żadnym stopniu mi nie pomagają a do tego ostatnio boli mnie kość w nodze (łydce, co jakiś czas). W styczniu idę na wizytę do ginekologa więc spytam mu się dokładnie, jednak coraz bard...
  • Od urodzenia dziecka upłynęło 7 lat a ja wciąż mam tragicznie rozciagniętą skóre piersi.Na zabieg chirurgiczny mnie nie stać.Czy macie jakies sposoby by choc minimalnie poprawic napiecie skóry piersi?/stosuje bez efektu różne kremy/
  • czy alergia może byc głównym powodem ciągłego bólu gardła czy to jakis inny problem?
  • Mam do was takie pytanie. POdczas stosunku z moim partnerem z mojej pochwy wydobywa sie powietrze przez niech to tak nazwe "piardnięcie". Czy to jest normalne, od czego to zalezy, co ma na to wplyw ze tak sie dzieje? Czy to ze mna jest cos nie tak? Z gory dzieki za pomoc.
  • hmm...trwa dyskusja na temat pekajcych prezerwatyw :) powtarza sie głos - ze podstawą jest dobre załozenie stosujemy prezerwarywt jako dodatkowe zabezpieczenie przy anty ... uzywan jest zgodnie z instrucją...ale zawsze niepokoi mnie czy np. nie zostawił za malo miesca na nasinienie..albo czy mozliwe ze za duzo i wtedy ryzyko zsuniecia jak to jest ? i co wy rozumiecie pod pojeciem prwodlowo uzyta/nałozona ?
  • Mam pytanie czy któraś z was zauważyła u siebie bardzo częste ziewanie. Ziewam rano, w południe, wieczorem na świezym powietrzu, w pomieszczeniu - dosłownie wszędzie (az mnie juz szczęka boli od tego). Pozdrawiam
  • od jakiegos czasu mam dziwny bol gardla w nocy. budze sie i mam w gardle sucho, wrazenie jakbym tam miala jakas kluche, mam problem z przelknieciem sliny i piecze mnie gardlo. musze sie wtedy czegos napic. potem jest ok. rano i za dnia nie mam zadnych problemow... mam zamiar w nowym roku wybrac sie do leryngologa, jesli nie przejdzie. zastanawiam sie czy to nie od zimnego powietrza? w sypialni mamy wylaczony grzejnik...
  • Dziewczyny mamy z moim mężczyzną taki dziwny problem. Gdy on chce założyć prezerwatywe to ona sie poprostu nie da załozyć. Tzn tak jakby potrzebne bylo jakies nawilzenie penisa zeby sie mogla dawac założyc.Moze go wczesniej czyms posmarowac zeby bylo łatwiej?Ale czy wtedy gumka sie nie zeslizgnie? Z jego meskością jest wszystko ok i jest zawsze w pełnej gotowości:)Wiem ze to głupi problem i mialam opory przed napisaniem o nim.Ale mam nadzieje ze zrozumiecie o cos doradzicie.
  • Jak ktoś brzydliwy, to niech nie czyta. Od paru dni przy czyszczeniu nosa pojawia mi się krew, najpierw troszkę i tylko suche, potem coraz więcej, dziś już leciała mi krew. Kaloryfery - odpadają. W ciąży nie jestem. Niedoborów witaminy C nie powinnam mieć, bo jest lato, warzywa, owoce jem, przedwczoraj łyknęłam porcję rutinoscorbinu, pół dnia było lepiej, dziś w południe też - no i niedawno ta krew. Narkotyków ani tabaki nie wciągam. Nadciśnienia nigdy nie miałam, raczej w dr...
  • Witam Może ktoś z Was miał taką dziwną przypadlość- zbieranie się powietrza w pochwie (chyba?!) podczas leżenia i odchodzenie gazów (bezwonnych) po zmnianie pozycji na siedzącą lub stojącą? Dodam ,że jestem 4 mies. po porodzie. Może nie jest to bardzo uciążliwe gdy jest się samą w pokoju, ale przy świadkach to OKROPNE. Co to może być???
  • nawet głupio mi o tym pisać, ale w końcu kiedyś trzeba dowiedzieć się co to takiego. Może któraś z forumowiczek mogłaby mi pomóc? Kiedy mam miesiączke, lub np. robię "świecę" to z mojej pochwy dosłownie wylatuje powietrze, czuje to. Na w-fie na gimnastyce nie ćwiczę bo boję się, że zabrzmi TO jakbym..piardła O.o to bezwonne powietrze 'wylatuje' np przy wysiłku
  • Ostatnio kochałam sie pierwszy raz z facetem z którym od niedawna sie spotykam. Dawno tego nie robiłam (1,5 roku )i jak to robliśmy moje pochwa wydawała dziwne dzwięki, jakby powietrze z niej uchodziło , było to na tyle głośne że wstyd mi było jak nie wiem. Z satysfakcji nici bo nie mogłam sie skupić nad tym wszystkim. Macie coś takiego ?
  • przecież zmieniane są kilka razy dziennie - zdecydowanie częściej niż majteczki....
  • kiedy moj chlopak chce go wprowadzic, czuje ze jestem za ciasna, nie potrafie sie rozluznic, a nawet kiedy wydaje mi sie , ze juz jestem, to sie nie udaje. W pewnym momencie tak bardzo boli! Nie wiem skad sie to bierze. Bardzo kocham swojego chlopaka, jestem na to gotowa, ale boje sie isc d ginekologa, bo jets nim srednio-mila kobieta.. poza tym odkad zaczelismy probowac, kiedy mam okres, to te najwieksze tampony nie chca wejsc, bo to boli [NIGDY tak nie bylo!] a po tych mniejszy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się