Forum Zdrowie Migrena
ZMIEŃ
      powietrze

powietrze

(3 wyniki)
    • [b]Dlaczego pomimo, że dzień dopiero się zaczyna, odczuwamy brak energii, poczucie letargu, podrażnienie lub, brak snu i odpoczynku, dlaczego patrząc w lustro jesteśmy niezadowoleni z naszego wyglądu? [/b] Jeśli czujesz się podobnie to warto przeczytać ten artykuł... Opowiem o swoich badaniach które przeprowadziłem żeby zrozumieć przyczyny powyższych objawów. Niektóre z czynników, które wpływają na nasze samopoczucie są znane. Dlatego staramy się prowadzić zdrowy styl życi...
    • Ostatnio rozkręciłam kaloryfery na full w domu bo trochę marzłam z rana jak wstawałam. I co? Od tego dnia budze się z bólem głowy i efektem "cudzych okularów". To samo z wilgotnoscią powietrza - im trudniej mi oddychać bo jest takie suche tym częściem boli mnie głowa. Ma to u Was znaczenie?
    • Weekend(7)

Wstalam,jak skowronek-bez bolu glowy=cud.Niestety po poludniu bylam na kinderbalu u sasiadow,tzw. wizyta kurtuazyjna bo sie obraza a ich mlodsza coreczka konczy roczek.Bylo chyba 100 osob i nadchodza nadal.Od halasu i jakiegos poczestunku surinamskiego znow dostalam cholernego bolu glowy,wzielam panadol i zobaczymy.Zycze Wam "O" boli ml

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się