Forum Gospodarka Gospodarka
ZMIEŃ
    prezes banku

  prezes banku

  (7 wyników)
  • Kolejny artykuł majacy przyciagac tytułem a nie wnoszący absolutnie nic do wiedzy czytelnika. GW - po co piszecie takie rzeczy? przeciez w tym artykule nie ma ani jednej konkretnej informacji!!!
  • całe zło pochodzi w pierwszym rzędzie od Goldman Sachs. To ich działania przyczyniają się do dużych zawir0wań na rynkach finansowych od wielu lat.Ale w USA to Oni siedzą wysoko i są bezkarni, na wszystkim zbijając KASĘ przez zbrodnicze działania
  • w citibanku w warszawie dyrektorzy sredniego szczebla dostali premie kwartalne (1 kwartał 2009) srednio 250 tys pln. A pracownicy szeregowi sredniego szczebla po kilkanascie tysiecy zl - ROCZNIE! I to jest rowna odpowiedzialnosc i ciecie kosztow prezesie? WIELKA OBŁUDA MANAGERÓW !!!!!
  • Niech zyje dziedzic Pruski!
  • Mam małą firmę, ale gdy czytam takie wiadomości, to dojrzewam do decyzji, żeby przenieść działalność do Czech albo w ogóle stąd wyjechać. Nie będę zap**ać po 15 godzin dziennie, żeby wyrobić na podatki, które później zostaną rozkradzione przez takich s**synów. Jak im mało, to niech idą do firm prywatnych, gnoje jedne.
  • Zagraniczni bankierzy sa wynagradzani wedlug taryfy ich krajow, moze nawet za pobyt w Polsce dostaja "dokladke" za niewygode. Polscy dyrektorzy sa wynagradzani odpowiednio do polskiego rynku i to po krolewsku wrecz.
  • A ja myślę, że chodzi jednak o to, żeby Marcinkiewicz zaliczył staż przed pozostaniem prezesem. Zaliczy i wygra konkurs jako "najodpowiedniejszy kandydat". I w ten oto sposób żaden dziennikarz czy inny lumpen-ekonomista nie zarzuci braku fachowości nowemu prezesowi. Ech IV RP...
  Pokaż wątki z forum:

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nie pamiętasz hasła lub ?