Forum Dom Budowa i remont
ZMIEŃ
      propozycje

propozycje

(8 wyników)
    • Witam, Mam w planach budowe domu w niedalekich okolicach warszawy. Dom przeznaczony bedzie dla rodziny w tej chwili 3 osobowej ale docelowo zakladam 5 (2+3). Skłaniam sie do technologii szkieletowej ze względu na czas budowy (w momencie rozpoczecia budowy bedziemy musieli opuscic nasze dotychczasowe mieszkanie i pomieszkiwac u tesciow...). Przewidywana powierzchnia ok 120 m2. Termin realizacji max koniec sierpnia 2006, start najwczesniej marzec 2006. Bede wdzieczny za sugestie...
    • Jutro rozpoczynam wymianę poszycia dachowego. Dekarz zaproponował, że gdy komin okaże się być w dobrym stanie to obłoży go łupkami zamiast wymurować nowy. Koszt ma byc identyczny bez wzgledu na wybrany wariant. Dodatkowo przekonuje, że łupek spowoduje, iż komin będzie miał lepszy ciąg... Możecie mi przedstawić swoje zdanie na ten temat które rozwiązanie wybrać?
    • Łącznie z balkonem i tarasem mam ok. 60m balustrady, ceny kutych balustrad są delikatnie porażające - tym bardziej na taką skalę. Z czego proponujecie wykonać balustrady, by jednocześnie nie zbankrutować, a i efekt aby nie był tragiczny. Dodam, iż jest to dom prostokąt ze stropodachem typowa architektura lat 80-tych "tynk barankowy" :). Macie jakieś sugestie czy doświadczenia? pozdrawiam
    • o wymiarach 500x225 segmentowej, białej + napęd (na pilot). Kto może mi wycenić, podać firmę itp. Tylko woj Mazowieckie. Wszelkie propozycje proszę zamieszczać tutaj a nie na poczcie. Pozdrawiam
    • postawić na panelach podłogowych?
    • Mam pytanie - czy w Warszawie cena za projekt wykończenia wnętrza mieszkania rzędu 10 PLN od 1 metra kw. aranżowanej powierzchni to dużo? Osobiście mam wrażenie, że to sporo, ale taką propozycję otrzymałem od dwóch niezależnych architektów.
    • Gdzieś słyszałem że mozna panele układać bezpośrednio na legarach. Niedługo czeka mnie układanie podłogi na drewnianych belkach stropowych. Jeśli coś wiecie na ten temat (moga byc inne propozycje na podłogę) to napiszcie. Pzdr
    • gdzie mogę kupić w Warszawie lub okolicach fajne meble do pokoju dziecięcego dla 12 latka, narazie jestem zdegustowana , w każdym sklepie to samo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się