Forum Z archiwum Zwierzęta
ZMIEŃ
      rosyjski niebieski

rosyjski niebieski

(7 wyników)
    • Jeśli ktoś z was wie, gdzie można kupić kotkę-kociaka rosyjskiego niebieskiego bez szlacheckiego pochodzenia proszę o pomoc i informacje. Umieram z tęsknoty......Zapewnię tej kotce życie księżniczki:) Dziękuję z góry i pozdrawiam
    • Ale mam pyatnie czy wszystkie one sa takie drogie??? Nie spotkalam sie z cena nizsza niz 1000-1500 zł! A te bez rodowodu (bo na tym mi akyrat wogole nie zalezy, po prostu straaasznie spodobala mi sie ta rasa) o ile mniej kosztuja? gdzie bym mogla takie kupic?
    • Cześć, wiecie może, gdzie można kupić małego kotka/ę tej rasy? Najlepiej w pobliżu Wrocławia. Nie chodzi mi o kota na wystawy, tylko do domu. Nie musi być rasowy, ani po championach. Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam
    • Ktos tu tak zeznawal... Ha ha, wolne zarty! :-) Mojej kocie sie geba nie zamyka. Ciagle zagaja, domaga sie odpowiedzi, nie ma, ze cisza panuje - trzeba kotu odpowiedziec, znaczy sie wydac odglos paszcza, bo inaczej ponawia pytanie, az do skutku. Niezwykle komunikatywne stworzenie. Po wizytach w domach gdzie mieszkaja koty, myslalam, ze kot to bardziej element dekoracyjny niz towarzysz. Na szczescie sie okazalo, ze - przynajmniej moj egzeplarz - zupelnie odwrotnie
    • Moze ktos wie? Nosze sie z zamiarem kupienia takiego kota, poniewaz bardzo mi odpowiada pod wzgledem osobowosci. Ale... no tak, rozpietosc cen (bo juz troche podzwonilam ) jest ogromna - od 800 zl do 2.000. I nie wiem, co robic. Nie chce wydac 2.000 ale mam podejrzenia, ze za cena 800 zl cos sie kryje. Mam bardzo zle doswiadczenia z kotkiem kupionym na gieldzie - niedrogo, ale umarl po dwoch tygodniach - weterynarz, ktory probowal go ratowac, powiedzial, ze musial byc chory juz k...
    • kto ma sprzedac kota rosyjskiego malego nie drogo???
    • Czy to warto...???Myslę teraz, czy nie zająć się poważnie hodowaniem kotów. Chciałabym,aby w moim domu rodziły się małe kotki, a to bez sensu rozmnażać nierasowe. Jak sie do tego zabrać...? Mam juz trzy koty nierasowe, ale dom jest duzy:).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się