Forum Zwierzęta Forum weterynaryjne
ZMIEŃ
      rottweiler

rottweiler

(6 wyników)
    • Witam! Moja mama dostała w prezencie psa rasy rottweiler. Mamy dom z ogrodem i planowaliśmy psa obronnego na posesję ale miał to być owczarek nie rottweiler. To dopiero szczenię a ja jestem przerażona co będzie jak urośnie, bo w domu są małe dzieci. Czy wbrew krążącym opiniom taki pies może być łagodny i nie zagrażający domownikom??? Słyszałam że ta rasa wybiera sobie tylko 1 właściciela. Jakie są zasady w wychowaniu takiego psa??? A może oddać go na szkolenie???
    • Mam psa rasy rottweiler - 7 lat. od jesieni ub roku zaczęły sie problemy. Drapie sie i trze o ściane o co się da. Tak, że powstaja rany ma zadzie, w pobliżu ogona, na tylnych łapach, przednich też. Im cieplej tym bardziej sie trze i drapie. Ewidentnie widać że to wynik swędzenia. Jest czysty i nie ma zadnych pasożytów. Nie wiem co zrobić. Lekarz był, dawał tabletki, potem zastrzyki i nic. Potem sugestia, że może zła dieta. Zmieniłem sposób żywienia - 3 miesiące i dalej nic. Pros...
    • dostalam pod opieke psine biedna,bo jej panstwo na tydzien wyjechali. Ona mnie zna juz,kilkakrotnie byla u mnie pod opieka.Teraz jednak jest zle z nia.Widac,ze strasznie teskni chociaz bardzo duzo czasu jej poswiecam. Lize sobie stale lape,zrobila jej sie rana.Kuleje juz z lekka.Oni wroca w niedziele.Ona juz ma amputowany paluch u jednej lapy przez to lizanie az do rany.Karmie ja tym,co zwykle,ale to jej jedzenie jest nudne.Ciagle to samo dla takiego wielkiego psa.Wywazone.Kupilam d...
    • Witam. Wstępem zaznacze, ze problem tyczy się naszego 8 letniego rottka (od szczeniaka jest z nami). Od ponad tygodnia psiak ma bardzo paskudny zapach sierści - poprostu smierdzi (!!!). Muszę zaznaczyć, ze mieszkam od kilku lat w Grecji. Psa nigdy nie karmimy tylko "psią" karmą - jego dieta od wielu lat to psia puszka z makaronem, ryzem, itp. Czasem w trakcie dnia (śniadanie, kolacja) pies przegryzie chleba z pasztetem. Od czasu do czasu dostaje kilka (dosłownie) suchych kuleczek do przegr...
    • witam wszystkich, prosze o pomoc!!! mamy 5letniego rottweilera z dysplazja i artretyzmem, kilka dni temu mial robione zdjecie RTG. Teraz czekamy na decyzje specjalistow (chirurdzy, weterynarze). do dyspozycji jest 5 czy 6 roznych rozwian: od "nie robimy nic" do operacji polegajacej na wymianie bioder na sztuczne (mamy nadzieje ze wlasnie to wybiora). Problem polega na tym ze mieszkamy na 1 pietrze w szeregowcu i jedyna droga dla niego to schody. tak czy inaczej bedziemy potrzebowa...
    • miałam dziś taką przygodę: szłam sobie w podwarszawskiej miejscowości ulicą (pustą o zgrozo!). po lewej stronie domki ogrodzone, za ogrodzeniami szczekające na mnie psy (jak to psy, które pilnują domostw). po prawej stronie łyse pole, tylko w oddali jakiś zapuszczony domek, a przed jego ogrodzeniem ów pies (rottweiler albo doberman, mniejsza o to, nazywajmy go dla skrótu pikuś). no więc psy z lewej zwróciły swoim ujadaniem jego uwagę na mnie i zaczął biec w moim kierunku. wiedz...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się