Forum   sędziszów

sędziszów

(12 wyniki)
 • Gratulacje dla marszałka za dynamiczny wzrost zatrudnienia urzedników, głownie z jednej słusznej partii - czyli PSL.
 • Witam dokładnie jak w temacie czy zna ktoś taki zespół? czy możecie wyrazić swoje opinie na temat tego zespołu? poprostu potrzebuje dobrej kapeli na wesele.Za wszystkie opinie bede bardzo wdzięczny pzdr fifi69
 • To temat kontrowersji. Chcę poznać Wasze opinie. Ta jej wypowiedź, że "przyjedzie do Sędziszowa zobaczyć jak się wieśniaki bawią" może sprawić, że odjedzie z niezłą "maseczką" na twarzy. Bo nie chcą jej tutaj.
 • Nic tylko się cieszyć, choć budowę peronu w Rudnej uważam za marnotrawstwo pieniędzy - z tego peronu jedzie może 10 osób na dobę, a jego modernizacja będzie kosztować z 5 mln.
 • Ci bez pasów wypadli z samochodu i przeżyli. Osoba w pasach zginęła. Alkohol w różny sposób działa na ludzi. Większość staje się ospała i śpiąca (mogą spowodować wypadek), część ma świadomość własnych ograniczeń i jedzie bardzo spokojnie (nie powodują wypadków), natomiast najgorsi są ci, którzy nawet po jednym kieliszku stają się agresywni - wszystkim "chcą pokazać jacy z nich kozacy" - to są potencjalni mordercy. Tylko jak ich odróżnić od normalnych ludzi i nie dawać im do ręki sie...
 • 2 szt tramwajów dla województwa robi bydgoska PESA - będą to nowoczesne wagony, wykorzystane zostaną do przewozów regionalnych w województwie. Pojazd będzie oznaczony EN81 - będzie tańszy w eksploatacji od wysłużonych jednostek EN57. Ciekawe czy zostaną reaktywowane połączenia do Buska, Połańca i Sandomierza ?
 • Pan grabarz rządzi i dzieli.Już prawie wszystkie stare drzewa są wycięte. Pozyskane drewno idzie na opał.Czy ta samowola będzie trwała do ostatniego drzewa? Co pan na to panie burmistrzu a może wielebny proboszczu, do którego cmentarz należy?
 • Czy ktoś orientuje się co się dzieje z zalewem w Kamionce? Nie ma zalewu, tylko płynie rzeka przez środek.
 • Jechalem wczoraj tym pociagiem - masakra jak cholera
 • Na stronie www.cwksresovia.tio.pl nie zawiele jeszcze można poczytać, ale mam nadzieję, że naprawdę w Resovii idzie nowe i w końcu wygrzebie się z tej IV ligi. Pozdrawiam wszystkich kibiców Resovii, zwałaszcza tych jak ja poza Rzeszowem.
 • Od kilku tygodni obserwuję strony www Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach i zastanawiam się nad tym co nowego przyszłość przyniesie?. Chyba zaczęły się jakieś "potajemne" rozgrywki o podział administracyjny województwa i o wpływy władzy w poszczególnych powiatach. Na początku myślałem, że jakiś chochlik wkradł się na strony www , ale zapewne jestem w błędzie (bo wykluczam taką ewentualność ,że od kilku tygodni NIKT Z URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO W KIELCACH NIE ZAGLĄDAŁ NA SWOJE WŁASNE STRO...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się