tanie noclegi

(3 wyniki)
  • Szukam porady. Mam ograniczone środki na te wakacje, ale z rodzinką postanowiliśmy, że wybierzemy się do Pragi. Szukam jakiegoś taniego, najlepiej bardzo taniego [b]hostelu/pensjonatu/akademiku[/b], aby gdzieś tę moją rodzinkę przekimać. Zależy mi najlepiej na jednym pokoju dla 4osób, bo tak oczywiście jest najtaniej. Poradźcie jakąś [b]naprawdę niedrogą[/b] noclegownię w Pradze, ewentualnie gdzieś w pobliżu (do 20 km od Pragi). Najwięcej ile mogę dać za noc za osobę to [b]40 złotych[/b]. Wie...
  • Witam! Planuje wyjazd do Czech na przełomie czerwca i lipca lub na poczatku lipca. Proszę o jakies namiary na tanie, schludne noclegi. Jedzie grupa 18-stolatków, więc warunki mogą być bardzo "studenckie" :), np. jakieś fajne hostele. Miasta, w których szukamy noclegu: Praga Karlowe Wary Mariańskie Łaźnie Cheb Kutna Hora Może polecicie jakies inne, ciekawe miasta/miasteczka wtych okolicach? Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam, Ada
  • Witajcie.Wybieram się z rodziną na wakacje na Węgry.W drodze powrotnej chcielibyśy zwiedzić Bratysławę i Wiedeń.Dlatego też szukam w miarę taniego miejsca noclegowego(myślę,że w okolicach Bratysławy)gdzie moglibyśmy sie zatrzymać na noc,aby skąd móc wyjechać właśnie do Bratysławy,a potem do Wiednia.Dziekuję za pomoc.Wiem,że na str.inter.jest wiele adresów,ale pomysł zrodził się nam w ostatniej chwili i mamy malo czasu na szukanie po internecie .Serdeczne dzieki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się