Forum Turystyka Europa Włochy
ZMIEŃ
      tanie noclegi

tanie noclegi

(10 wyników)
    • Szukam guesthousu,hostelu lub taniego pokoju 2 osobowego na kwaterze - od 7 czerwca.Może znacie,za wskazanie będę wdzięczny..pobyt to 3-5 nocy.
    • Bardzo proszę o wpisy z informacją odnośnie niedrogich noclegów w okolicach centrum Rzymu. wielkie dzięki :-)
    • Tak...hmm. Kupiłem już bilety - na szczęscie z terminem na wrzesień i jestem porażony cenami noclegów. Czy ktoś mógłby coś doradzić? :( Dziękuję, A.
    • Witam, czy możecie polecic jakieś noclegi w drodze do Włoch na trasie Monachium-Insbruck? Czytałam wiele wątków ale głównie ludzie jeżdżą inną trasą. Nasza to Poznań-Monachium-Insbruck-Bolonia.
    • byłabym wdzięczna,gdyby ktoś miał coś do polecenia - najlepiej we Florencji, ale może też być jakieś inne miasto w Toskanii (chcemy zwiedzać, więc campingi z dala od wszystkiego odpadają) absolutnie nie musi być luksusowo ;) z góry dzięki i pozdrawiam
    • Witam. Jadę w kwietniu do Rzymu.Czy może ktoś ma namiary na tani i sprawdzony nocleg. Z góry dziękuję.
    • TANIE NOCLEGI RZYM Oferuje tanie noclegi na terenie Rzymu i okolic Nr do Rzymu : 0039 333 437 2784 Nr tylko na sms: 0048 508 987 670
    • Hej! wybieram sie pod koniec marca do Rzymu. Szukam taniego hotelu lub czegos dla studentow. Ma ktos jakies namiary? kontakty? sprawdzone miejsca? Jakies linki? Pozdrawiam
    • Witam wszystkich Planuje w wakacje pojechć do Włoch samochodzikiem i chciałam Was prosić o podanie namiarów na jakies w miare przystepne cenowo hotele, motele, pensjonaty, nei mamy jeszcze ustalonej trasy, ale najparwdopodobniej bedzie to rzym ,ale zatrzymalibysmy się gdzieś w okolicy i wybrzeże pewnei Lido coś tam chociaz jak pisałam nie mamy ustalonej trasy. Wiem ze w częsci europy jest sieć moteli (chyba) o nazwie Formula1 czy jest coś takiego we włoszech??/ Za jakiekolwiek in...
    • Potrzebuje pomocy szukam taniego noclegu dla 2 osob na listopad na pare dni w Rrzmie. Najchetniej maly chotelik albo cos w tym rodzaju. Bede wdzieczny za pomoc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się